Do Jenišovic, na další fotbalový zápas I.B třídy Západ, přijel remízový král, Hrádek B. Jenišovice začaly utkání ve velkém stylu a během deseti minut mohlo být rozhodnuto. Ale to by se domácí střelci nesměli předhánět ve spalování stoprocentních šancí. A tak proměňování příležitostí, jak se ujmout vedení, odstartoval až Matěj Randák a dvěma krásnými trefami do branky Hrádku dal domácím klid a vedení v zápase. A když přidal třetí gól Poláček, zdálo se, že toto utkání má jasného vítěze.

Ale soupeř se jen tak lehce nehodlal vzdát a dal domácímu mužstvu gól do poločasu. Ve druhé půli se jenišovičtí střelci, Vavřich, Randák a Poláček, předháněli v zahazování šancí, a to mohlo mrzet celý jich tým.

Když jim Hrádek uštědřil druhou branku a vedení se zúžilo pouze na rozdíl jedné, museli si hodně rychle uvědomit, že vyhraný zápas se slaví až po odehraných devadesáti minutách a po závěrečném hvizdu rozhodčího. A klid na hřišti pro Jenišovice nastal tedy až v momentě, kdy dal čtvrtou gólovou pojistku domácí snajper Vavřich. Pak teprve mohli začít slavit hráči i fanoušci Jenišovic vítězství a tři body, které přibyly na jejich kontě.

Sestava domácích: Cejnar - Rác, Bubák, Dlouhý, Kočí (64. Svoboda) - Hradecký (52. Rosembaum), Randák, Bángha, Poláček - Kalousek (80. Fiala), Vavřich. Střelci branek za Jenišovice: 18. a 29. Randák, 36. Poláček, 90. Vavřich.

Rozhodčí: Maruška. Diváků: 70.