Sokol Ruprechtice – TJ Desná 2:2 (1:0)

Od začátku utkání byli domácí lepším mužstvem a to platilo po většinu zápasu. Byli důraznější, byli u každého balonu dříve a i fotbalově hosty přehrávali. Vytvořili si řadu šancí, proměnili však jen jedinou, a to v 10. minutě, když po rohu Doubek balon vyboxoval, ale na dorážku volného Morávka již reagovat nemohl. „V dalším průběhu první půle nás ještě několikrát podržel. Domácí dopravili balon do branky ještě jednou z podobné dorážky, ale gól i přes jejich protesty, rozhodčí pro ofsajd neuznal. My jsme měli jen dvě příležitosti,“ dodal Petr Kopal.

KOUČ ZAMÍCHAL KARTY

Ve 31. po centru Ježka hlavičkoval ve vyložené pozici V. Kořínek, ale skvělým zákrokem se vytáhl brankář domácích. Stejně jako proti střele stejného hráče o tři minuty později. Do druhé půle přeskupil trenér Křemen řady. Pfeifer se stáhl do středu záloh a to se ukázalo dobrým rozhodnutím. „Postupně jsme hru vyrovnávali a byli zdatnějším soupeřem. V 55. jsme ale dostali druhou branku.“ Pak vysunul trenér stopera P. Kořínka dopředu a hosté hráli jen na tři obránce. A riziko se vyplatilo. V 78. osamocený P. Kořínek ve vápně dopravil balon do sítě pod tělem gólmana na 2:1. Domácí reklamovali ofsajd, ale neúspěšně.

V 84. minutě V. Kořínek přebíral balon ve velkém vápně, byl držen obráncem a rozhodčí nařídil správně penaltu. A té se zhostil P. Kořínek a s jistotou srovnal skóre utkání na 2:2.
„Škoda, že jsme neodehráli větší část utkání stejně jako poslední půlhodinu. Remíza je ale, díky průběhu utkání, cenná a šťastná,“ zdůraznil po zápase Petr Kopal.

Rozhodčí: Kloub, ŽK 3:0. Diváků: 20
Sestava Desná: Doubek, Kovář, Nguyen Khac Viet, P. Kořínek, Ježek, Kopal, Šindelář, Mejsnar, Karel, V. Kořínek, Pfeifer