Janov - Josefův Důl 6:0 (4:0)

Fotbalisté Janova vstoupili do jarní části okresní soutěže hladkým vítězstvím nad Josefovým Dolem. Začátek byl trochu opatrnější, ale postupem času na hřišti domácí dominovali. Zejména pak střelec Svoboda, který zvládl do poločasu čtyřikrát skórovat a nasměroval tak domácí k jasnému vítězství. Po změně stran se Janov nikam nehnal, ale v pohodě kontroloval vývoj zápasu. Před koncem duelu ještě skórovali Suchánek a R. Martínek, takže si Josefův Důl odvezl půltucet branek.

Branky: 25., 34., 37. a 43. Svoboda, 70. Suchánek, 82. R. Martínek. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 0:2. Diváků: 100. Janov: Ducháček - Huk (64. Kocourek), Dejmek, Zámečník, Martínek R. (83. Zima), Pilz, Svoboda, Nitsche, Majer, Suchánek, Kovalda (76. Manina). Josefův Důl: Zvěřina - Němec, Vogt, Čvirk, Metlička, Augsten, Bělohradský, Mokráš, Efenberk, Oberhofner, Čapek.

Mšeno C - Nová Ves 2:0 (0:0)

Diváci viděli v Břízkách vyrovnané utkání, kde si oba celky vytvořily pár šancí, ale dlouho se je nedařilo proměnit. Poločas tak skončil bez branek. Po změně stran se domácí dočkali, když se z penalty trefil Uko. Hosté však ještě měli dost času na zkorigování výsledku, ale v 68. minutě se nelíbil hostujícími Vítovi verdikt sudího a počastoval ho sprostým slovem, takže svůj tým zbytečně oslabil. Proti deseti to mělo Mšeno ulehčené a v 78. minutě pečetil výhru Mšena Hadidi.

Branky: 61. Uko z pen., 78. Hadidi. Rozhodčí: Linhart, ŽK: 2:3, ČK: 68. Vít (Nová Ves). Diváků: 50. Mšeno: Hýř - Dutka (70. Novotný), Duštíra, Šebek, Peroutka, Hadidi, Ryšavý, Uko, Dočkal (63. Vaněk), Koudelka, Hujer (80. Tomeš). Nová Ves: Bednář - Halama (70. Nič), Linka, Vávra, Šilhán, Kohout, Stolín, Halama (50. Nýč), Kedroň (20. Vrbata), Vít, Skalický.

Rádlo - Plavy B 6:1 (3:1)

Hodně divoký byl začátek zápasu v Rádle. Nejprve poslal domácí do vedení Škoda, ale radost Rádlu netrvala dlouho, protože po třech minutách srovnal Král. S tím se však domácí nechtěli smířit a krátce na to vrátil vedení Rádlu Vepřovský. Po gólově bohaté desetiminutovce se hra uklidnila, ale převaha byla straně domácích. Tu korunoval gólem do šatny Bráza a Rádlo tak vedlo po první půlce 3:1. Po změně stran se obraz hr příliš nezměnil a čtvrtý gól Rádla dal po hodině hry Havlíček. Domácí hráli ve velké pohodě a dvěma slepenými góly Šreka a Vepřovského pečetili vítězství 6:1.

Branky: 9. a 78. Vepřovský, 4. Škoda, 45. Bráza, 60. Havlíček, 75. Šrek - 7. Král. Rozhodčí: Albl, bez karet. Diváků: 50. Rádlo: Hruška - Vele, Lána, Ticháček, Vepřovský, Škoda, Havlíček (62. Šrek), Walach, Hejný (46. Medek), Pešek, Bráza. Plavy: Šikola - Wild, Král (46. Vondra), Kouřil (46. Matoušek), Korotvička, Horák, Tomíček, Hlaváček, Harik, Jandura, Červinka.

Tanvald - Radčice 3:0 (0:0)

První polovina zápasu přinesla nezáživný fotbal, kdy měl Tanvald mírně navrch, ale k ohrožení branky Radčic se nedostal. To z ojedinělé akce hostů zazvonilo břevno domácích, brankou to však neskončilo. Do druhé půle Tanvald vstoupil mnohem aktivněji a odměnou mu za to byl první gól Svobody, který tváří v tvář překonal hostujícího gólmana. Jako přes kopírák pak přidal Tanvald další dvě branky, kdy se trefil střídající Bedrník a podruhé v zápase Svoboda. Tanvald byl celý zápas lepším týmem a zaslouženě bere tři body.

Branky: 58. a 87. Svoboda, 84. Bedrník. Rozhodčí: Lebeda, bez karet. Diváků: 50. Tanvald: Doleček - Poláček, Černý, Věneček, Svoboda, Kuželka, Cerman, Kristek, Sklenička, Hudec, Šedivý (střídali: Bedrník, Lavička, Mlýnek). Radčice: Řehák T. - Havlíček, Bujárek, Dudáš, Miller, Petr, Řehák F., Hádek, Jiránek, Novák, Koudelka.