Smržovka B - Josefův Důl 2:3 (1:2)

První jarní utkání okresního přeboru III. třídy přilákalo za slunečného počasí na hřiště ve Smržovce přes šedesát diváků. V prvním poločase byli aktivnější domácí, ale nedařilo se jim překonávat kompaktní domácí obranu a ani brankáře. Až ve 28. minutě domácí vsítili po tlaku první branku.

Ale ještě v závěru poločasu se hostům podařilo skóre otočit, když obě branky vstřelili po rychlých brejcích.

Do druhého poločasu nastoupili domácí náporem, ale i tak nevyrovnali. A opět obdrželi branku z brejku. Dál se ale fotbalisté Smržovky stále snažili něco ještě s výsledkem udělat. Tlačili se do zakončení, ovšem hosté dobře bránili a podnikali rychlé brejky.

Ty ovšem dobře zneškodňoval domácí brankář. V 75. minutě Smržovka snížila na rozdíl jedné branky. Ale hosté z Josefova Dolu si závěr zápasu pohlídali a odvezli si cenné tři body domů.

Za Smržovku: Picka, Štěpař (75. Hollas), Suchý, Pipek (76. Kedroň), Mička (39. Novák), Frýba (40.Jelínek), Štěpánek, Červenka, Picka, Augsten, Kedroň (Patrman)

Za Josefův Důl: Zvěřina, Procházka (60. Mladonický), Volek, Kubát, Viňák, Čapek, Bělohradský, Čarný, Pávek (40. Metlička), Karakvi (46. Efenberk), Poláček

Tanvald B - Janov 2:3 (2:2)

Ve vyrovnaném zápase byl stav dvakrát více nakloněn domácím, ale zkušeným hostům se podařilo dvakrát vyrovnat. Krátce po přestávce dal gól hostující Nitsche a tanvaldská rezerva přes veškerou snahou skóre do konce zápasu nesrovnala.

Branky: 10. Pohořalý, 18. Šedivý 12. Kovalda, 44. Knytl, 54. Nitsche.Rozhodčí: Kafka Vasko, Štědrý. ŽK: 2:2. Diváků: 50.

Tanvald B: P. Hulap - Hudec, Koželuh, T. Hulap, Pohořalý (76. Mlýnek) Vodseďálek (45.Svoboda), Cerman, Kochánek (45. Horváth), Šedivý Souček, Doleček (80. Ševic).

Janov: Manina - Zima, Zámečník, Martínek (85. Ujpál), Kocourek Svoboda, Nitsche, Suchánek, Knytl Dejmek, Kovalda.

Mšeno C - Plavy B 3:3 (1:1)

Obě mužstva sehrála svůj první jarní zápas a na kvalitě to bylo znát. Ještě nerozehrané týmy ale i tak předvedly vyrovnaný výkon. Utkání skončilo zaslouženou remízou. Pochvalu za svůj kvalitní výkon zaslouží i rozhodčí Dvořák. Při remíze týmy také poprvé kopaly penalty. Větší štěstí doprovázelo Plavské, kteří zvítězili 4:2. Tím získaly Plavy dva body a domácí jeden. Hrající trenér Roman Hýř uvedl, že Mšeno mělo vždycky chuť vyhrávat a ta mu zůstala i do jarní části soutěže okresního přeboru III. třídy.

Branky: 43. Koudelka, 48. Hadidi, 82. Kocúr 61. a 66. Tomíček,13. Jandura, Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:2. Diváků: 20.

Mšeno C: Jungman Vaněk (56. Kraus), Duštíra, Živěla, Dutka Hadidi, Ryšavý, Dočkal, Kocúr Koudelka, Hujer

Plavy B: Škaloud Kouřil, Horák, Wild, Galbavý Knap (56. Gallyas), Tomíček, Fojtík ( 84. Harik), Pitro (10. Svačina) Jandura, Vondra

Rádlo B - Nová Ves 7:0 (4:0)

Hosté z Nové Vsi se zřejmě v utkání III. třídy marně snažili navázat na lepší časy, ale zatím se jim nedaří. Naopak v Rádle nová tráva zřejmě svědčí místnímu fotbalu velmi dobře, když mají i „béčko", které si s hosty hladce poradilo. Rádelští do čeho kopli to se jim povedlo, Nová Ves si odvezla zaslouženou sedmičku.

Branky: Zajíček 2, Medek, Walach, Bulíř, Vepřovský, Matěj.

Rádlo B: Hruška Ticháček, Walach (46. Zajíček), Leitkeb, Vepřovský Natěj, Šrek, Vele, Dítě (50. Havel) Bulíř, Medek

Nová Ves: Bednář Nýč, Linka, Jantsch, Níč Peroutka, Stolín, Fišera, Halama st. (50. Halama ml.) Georgiev