Albrechtice – Lučany B 2:2 (2:0)

První poločas byl herně vyrovnaný, hosté nevyužili dvě možnosti ke vstřelení branek, zato domácí obě své šance proměnili. Ve druhé půli hosté začali hrát útočněji, což korunovali dvěma brankami. Na druhé brance hostů se velkou měrou podílel chybující brankář Babka. Domácí po utkání ocenili výkon sudího Edy Neumanna, který vzhledem k pokročilému věku, přispěl ke kvalitě utkání. Branky: 26. Sedlák, 45. Berounský – 66. J. Dítě, 73. Frydrych. Rozhodčí: Neumann. ŽK: 2:2. Diváků: 60. Albrechtice: Babka – Lurský, Supernát, Černý, Pfohl – Bártl, Adamský, Berounský, Sedlák – Jelínek, Hejduk. Lučany B: Tauš – Svárovský, Němeček, Mazánek, Frydrych – Patočka, Ziogas (46. Bakule), J. Dítě, Andrš – Šilhán, Maruška.

Jenišovice B – Držkov B 0:0

Vyrovnané utkání, téměř bez šancí. Diváci se fotbalem příliš nebavili. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:2: Diváků: 30. Jenišovice: Bočok – P. Mikula, Schmidt, Vodháněl, Kalousek – Rosenbaum, Hanuš, D. Mikula, Přibyl – Imlauf, Strnad (60. Vlasák). Držkov B: Bouda – Prousek (60. Postula), Polman, Antosz, Bodinger – Bělík, Vrbata, Matějovský, Fišer (80. Sucharda) – Černý, Machula.

Josefův Důl – M. Skála B 5:2 (1:0)

První poločas byl vyrovnaný, po změně stran dali domácí tři rychlé branky a ty rozhodly o výsledku. Hosté, kteří hráli v závěru bez vyloučeného Rulce výsledek kosmeticky upravili. Branky: 11., 57. a 63. Jurák, 49. Pracný (PK), 53. Böhm – 85. Vepřek (PK), 89. Pala. Rozhodčí: Hnětýnka. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (64. Rulec). Diváků: 50. Josefův Důl: Németh – Miksa, Darsa, Přibyl, Pracný – Čvirk, Böhm, Jurák, Efenberg – Oberhofner, Bělohradský. Malá Skála: Kovařík – Houfek (46. Rulec), Vepřek, Šťastný, Svoboda – Bursa (70. Hruška), Kurfiřt, Volek, Dohelský (77. Pala) – Ušela, Brožek.

Jistebsko – Kokonín B 3:7 (1:3)

Zajímavé utkání se hrálo na malé umělé trávě v Železném Brodě. Hosté sice od 7. minuty vedli, ale domácí ve 12. minutě srovnali. Vedení Kokonínu vrátil ve 21. minutě Winkler. Do poločasu přidal třetí gól hostů Čermák. Po změně stran dal třetí branku v utkání Winkler, ale ta domácí probudila a ti v 62. a 67. minutě snížili na rozdíl jediné branky. Zpět do sedla posadil Kokonín Beneš v 72. minutě. Tři minuty poté dal Čermák šestý gól Kokonína a skóre uzavřel v 82. minutě Toriška. Branky: 12. a 62. Krejčík, 67. Preisler – 7., 21. a 57. Winkler, 37. a 75. Čermák, 72. Beneš, 82. Toriška. Rozhodčí: Nečásek. Diváků: 30. Jistebsko: Bardyn – Šilhán, Krejčík (65. M. Preissler), Vosáhlo, Havlíček – J. Preissler, Sedlák, Dítě, Hynek – Uhnavý, Hriník. Kokonín B: Lhota, Gut, Holler (57. Toriška), Šilhán, Urbánek – Beneš, Čermák, Paldus, Winkler – Toriška, Růžička..

Roma – Plavy 0:5 (0:3)

Vyrovnaný zápas, ve kterém hosté dávali branky z brejku. Domácí také měli šance, ale ty nedali. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 1:0. Diváků: 20. Roma: Háda – Červeňák, Dunka, Gábor, Kuča – Sivak, P. Bílý, T. Bílý, Baranyai – Sýkora (30. Kaleja), Čonka.

Rádlo B – Radčice 2:1 nedohráno

Zápas na Rádle nedopadl dobře, v 82. minutě byl ukončen pro inzultaci rozhodčího Nečáska. Tento odsouzeníhodný čin provedl v 82. minutě Hádek, jenž podle zápisu o utkání, který napsal arbitr Nečásek, udeřil sudího pěstí do krku. To popřeli oba kapitáni, kteří uvedli, že Hádek do Nečáska prudce strčil. Pravdu bude zjišťovat disciplinární komise OFS a Policie ČR, které Nečásek své napadaní údajně nahlásil. Podle přímých aktéru, kteří čin Hádka odsoudili, sudí Nečásek od první minuty čelil urážkám ze strany Radčic, avšak ty netrestal tak, jak mu řády ukládají, což později vyústilo k inzultaci.