Jenišovice – Jablonné v Podještědí 4:1 (2:0)

O otevření skóre se za domácí postarali bratři Randákové v jedenatřicáté minutě zápasu. Zhruba ze dvaceti metrů vystřelil starší Marek, ale hostující brankář Holub míč neudržel, a to stačilo mladšímu Matějovi, aby míč doklepl za jeho záda – 1:0. Tím se Matěj stal průběžně nejlepším střelcem Jenišovic, ale to nemohl dopustit tradiční ostrostřelec Jenišovic Vavřich a těsně před půlkou zvýšil na 2:0. Krátce po přestávce utekl po levé straně Vojta Hurt a levačkou pojistil výhru – 3:0. Hosté se také dostali ke slovu, když při jednom z útoků jejich šanci zastavil brankář Cejnar zákrokem i s nohou soupeře. A následnou penaltu hosté snížili na 3:1. Domácí chtěli ještě náskok pojistit, a to povedlo právě Vavřichovi, který v 77. minutě zvýšil na 4:1 a srovnal stav s Matějem na 13 branek ze třinácti zápasů.

Branky: 40. a 77: Vavřich, 31. Matěj Randák, 52. V. Hurt – 72. (PK) Hetver. Rozhodčí: Šubrt. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Sestava Jenišovic: Cejnar – Mat. Randák, Pekař, Holeček, Kalousek – Vích, V. Hurt, D. Hurt, Vavřich – Mar. Randák, Poláček.