„Byli jsme lepší mužstvo, v pohybu, v důrazu i technicky. Až do pětačtyřicáté minuty jsme soupeře válcovali," popsal spokojený Petr Randák, trenér Jenišovic, první poločas derby dvou týmů z čela tabulky I.B třídy západ. K tomu, aby dali domácí soupeři ještě dva tři góly moc nechybělo. „V pětatřicáté naši hru ještě zúročil Marek Randák, uvolnil se, odstřelil gólmana Brániše a byla z toho tyč. Jejich gólman byl ovšem výborný. Nám chybělo jen trochu štěstíčka k dalším gólům. Daniel Braniš je vynikající brankář. Má být po kom. Jeho táta chytal ligu a on má super základy, je v tom kovanej," pochválil Petr Randák výkon mšenského brankáře.

V DRUHÉ PŮLI POLEVILI

V atmosféře utkání bylo cítit, že šlo o derby dvou nejlepších mužstev tabulky. „Kdybych to měl srovnat, tak to byl stejně kvalitní zápas jako s Pěnčínem," srovnal fotbalovou úroveň Petr Randák.

I když domácí nebyli kompletní, podali výkon, který jim zajistil tři body. V druhé půli ale trochu polevili… „Žádný mančaft není kompletní. Ve druhé půli jsme ale trochu polevili, vybrali jsme si slabší chvilku, prostě jsme vysadili a všude jsme byli o krok dýl. Soupeř z penalty stáhl na 2:1, ale pořád nás zlobil. Mšeno bylo druhou půlku lepší a pravdu měl trenér Mirek Braniš, když řekl: „Byli jste tentokrát šťastnější."

FANOUŠKŮ MAJÍ DOST

Atmosféra na jenišovickém fotbalovém hřišti je vždycky pohodová. Domácí fanoušci sem chodí pravidelně, nevyjímaje manželky, děti a rodinné příslušníky. Asi proto, okolí hřiště nabízí i vyžití pro děti i posezení a občerstvení pro dospělé. A pokud budou místní hrát dál kvalitní fotbal, na nepřízeň fandů si nemohou stěžovat.

Trenér je chválil

„Dnes jsme sehráli velmi dobré utkání se soupeřem, který má zřejmě nejkvalitnější kádr v této soutěži. Mají velkou individualitu ve střelci Vavřichovi, Hurt a Randák jsou nadstandardní hráči, na tuto soutěž. My jsme sehráli velmi dobré utkání, škoda zbytečně ztracených míčů ve středu pole a přílišného respektu ze začátku utkání. Tým makal až do konce a mě těší, že jsme s favoritem soutěže sehráli vyrovnaný zápas a že se obával o výsledek až do závěrečného hvizdu," uvedl Miroslav Braniš.

Domácí: Cejnar, Bubák, Randák Matěj, Rác, Žabokrtský (86. Svboda), Poláček, Dvořák, Vích, Randák Marek, Hurt, Vavřich

Za hosty: Braniš, Škvor, Šourek, Regenermel, Svoboda, Janovský (63. Novotný), Krámský, Pešat, Hýř, Veselouš (46. Filip), Přibyl (78. Vávra).

Branky: 40., 55 Vavřich - 60. Přibyl