Sousedé v tabulce krajského přeboru sehráli utkání, které mělo zajímavý průběh. Již v 11. minutě se po centru Mičky trefil hlavou Hlubuček. Ve 25. se ukázkově obtočil kolem hostujícího obránce Miček a zvýšil na 2:0.

Po přestávce, po souboji ve vápně, zvýšil tentýž hráč již na 3:0. A zdálo se, že je rozhodnuto. Ale domácím jako by nestačilo hladce vyhrát. Zapomínali na obranu a hosté těžili z brejků. Po jednom šli dokonce dva na domácího brankáře a pohodlně snížili na 3:1.

K tomu ještě posoudil rozhodčí souboj ve vápně Hamrů jako faul a hosté dali kontaktní gól 3:2. V poslední minutě zahrávali hosté roh. A Picek hlavou rozjásal hosty - 3:3.

Branky: 25. a 68. Miček, 11. Hlubuček - 80. (PK) + 90. Picek, 74. Bečvařík.

Velké Hamry: Kobachidze - Mätzelt (72.Jiřikovský), Bistiak, Mihálik(56.Paldus), Macháček, Dorničák, Hlubuček, Miček, Žitka (84. Štětkář), Vodrážka, Linka