Od první minuty byl Pěnčín jasně lepší a už ve 3. se ujal vedení brankou Pavla Matějčka. Za minutu Záveský zvýšil na 2:0. V 11. minutě hostující brankář při odkopu netrefil míč a Hušek do odkryté branky upravil na 3:0. Ve 20. to byl opět Hušek, který dal na 4:0. Svoji druhou branku v utkání dal v 32. Záveský a bylo to 5:0. Do konce první půle hosté snížili, ale poslední branku do přestávky vstřelil Pumrle na 6:1. Po přestávce, po akci Lang Nemyrovskyy Pumrle, se posledně jmenovaný trefil přesně a Pěnčín vedl 7:1. Potom domácí nastřelili dvě tyče branky hostů. Skóre se opět měnilo v 75. minutě, když svým hattrickem zvýšil na 8:1 Záveský. Svoji třetí branku v utkání a poslední gól domácích dal Hušek. Hostům se podařilo ještě snížit z penalty na konečných 9:2.

Sestava domácích: Matějček I, Hušek, Matějček J., Pleštil, Nemyrovskyy, Lang, Záveský, Matějček P., Pumrle, Zapadlo, Pszyk, Šupík, Pivrnec, Čížek.

Branky: 3. Matějček, 4., 75. Záveský, 11. Hušek, 20. Lang, 30. Záveský, 45., 60. Pumrle, 83. Hušek.