Pěnčín - Rapid 0:7 (0:4).
Smolný zápas odehráli domácí, kteří šest zápasů neprohráli, ovšem tentokrát zcela propadli zejména v defenzívě. První dvě branky si dali Pěnčínští sami, když centry do vápna poslali do branky Mrklas a Kulhánek. Hosté do poločasu přidali další tři branky a bylo rozhodnuto. Domácí střeleckou beznaděj zvýraznil Sekerák, který nedal pokutový kop. „Po šesti zápasech přišla ledová sprcha. K zápasu jsme nepřistoupili zodpovědně, soupeř nebyl o tolik lepší. Prohrát se může, ale spíš než prohra nás štve to, že jsme naštvali vlastní fanoušky,“ řekl po utkání vedoucí týmu Pěnčína Ivan Matějček.

Branky: 28. vlastní Mrklas, 31. vlastní Kulhánek, 37. Kordík, 46. a 58. Hegr, 76. Halama. Rozhodčí: Mařatka. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (76. Mrklas). Diváků: 130. Pěnčín: Pivrnec – Kulhánek, Mrklas, Skuhravý, Bém – P. Matějček (65. Šilhán), Chlomek, Pszyk, Záveský – Sekerák (70. Bukvic), Bangha (55. Pleštil).

Desná - Turnov B 3:2 (2:1).
Kvalitní utkání viděli diváci v Desné a první střelecký zápis učinili hosté, když ve 4. minutě Maňáka překonal Vavřich. Desná srovnala v 11. minutě, když Blažečka zužitkoval přihrávku Vokála. Ve 33. minutě šli poprvé do vedení domácí. „S chutí hrající Zonyga našel ve vápně volného Ráce, který se bravurně uvolnil a chladnokrevně překonal brankáře - 2 : 1,“ popsal branku Desné její vedoucí Petr Kopal. Závěr poločasu patřil hostům, ale ti své šance nedali. Ve druhé půli byli domácí opět nekoncentrovaní a ve 47. min. srovnal Nahodil. Po vyrovnávacím gólu převzali iniciativu opět domácí a v 52. min. po akci Blažečky s Vokálem přestřelil ve slibné pozici Rác. Domácí se dočkali zaslouženého vedení v 73. min., když Rác našel ve vápně volného Vokála a ten nedal vyběhnuvšímu brankáři šanci a obloučkem ho překonal - 3:2. „V 79. min. mohl vedení pojistit opět Vokál, kterého poslal do šance Šimek, ten si ale, bohužel, nechal míč dále od nohy a brankář hostí pádem pod nohy šanci zlikvidoval,“ litoval zahozené šance Kopal. Hosté mohli v závěru srovnat, ale Kulhánek ani Nahodil své šance neproměnili.

Branky: 11. Blažečka, 33: Rác, 73. Vokál - 4. Vavřicha, 47. Nahodil. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Vachek. Diváků: 160.Desná – Maňák – Štěpánek, Šimek, Bartoš, Pipek – Hlubuček (64. Jech), Zonyga, Zelinka, Rác (90. Ježek) – Vokál, Blažečka (64. Hollmann).

Jabloneček - Ž. Brod 4:1 (2:0).
Emočně vypjaté utkání sehráli v Jablonečku hráči Brodu, kteří zápas dohrávali bez tří vyloučených hráčů. Hosté již v 5. minutě přišli o vyloučeného hráče a z následného trestného kopu trefil Bulíř přesně. Bylo to přísné vyloučení,“ pravil trenér Brodu Leoš Čurda. I v deseti byla hra vyrovnaná, přesto Brod inkasoval druhý gól. Po změně stran Brodští snížili, ale po vyloučení Krále už na zvrat neměli. Poté, co byl vyloučen Burkoň, byli hosté bez šancí na úspěch. „Hodnotit zápas příliš netřeba, již v 5. minutě bylo po zápase. V plném počtu bychom asi Jabloneček více potrápili, tři červené hovoří za vše,“ sdělil trenér Brodu Leoš Čurda.

Branky: 5. Bulíř, 29. J. Ďoubalík, 88. Illner, 93. Bílek (PK) – 46. Hartl. Rozhodčí: Rakouš, ŽK: 4:4, ČK: 0:3 (5. Berka, 60. Král, 75. Burkoň). Diváků: 250. Ž. Brod: Brániš – P. Hadač, Berka, Šilhán, Burkoň – Javůrek (70. L. Hadač), Král, Novotný, Hartl – Maryško (70. Linka), Šimek.

Cvikov - Mšeno 3:1 (0:0).
Hosté měli zejména trvalou převahu, ale ve finální fázi zcela propadli. Po změně stran hosté tlačili a domácí dávali branky. „Hráli jsme na jednu branku, neustále jsme tlačili, ale nedali branku. Je to škoda, měli jsme na to tam vyhrát,“ posteskl si sportovní ředitel Mšena Michal Klacek.

Branky: 62. Boubelák, 72. Eichler (PK), 84. Knolle – 73: Vrabec. Rozhodčí: Hurťák. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (72. Kandus). Diváků: 100: Mšeno: Kandus – Škvor, Pavlata, Chroustovský, Čermák (72. Holeček) – Vrabec, Vanc (83. Vejprava ml.), Brož, J. Lietava – O. Lietava, Pokorný.