Pěnčín - Smržovka 1:0 (0:0)

Do poločasu měla obě mužstva několik příležitostí skórovat, které ale nevyužila. V druhé půli zápasu nejprve Nemyrovsky trefil tyč smržovské branky a potom měli Pěnčínští ještě několik velkých šancí změnit stav utkání. V 67. minutě, po rychlém protiútoku domácích, pak konečně padl gól. Vysunutý Zapadlo již ztracený balón doběhl a z brankové čáry míč odcentroval na Huška, který ho hlavou poslal do branky Smržovských. Jak se později ukázalo, byla to i branka vítězná. V 72. minutě byl, po dvou žlutých kartách během tří minut, vyloučený hráč Smržovky.

Tiskový mluvčí domácího mužstva, Jiří Najman, potvrdil, že výsledek odpovídal předvedenému výkonu obou týmů a celému průběhu hry. K dalšímu zápasu jede Pěnčín v neděli na 16,30 hodin do Albrechtic a Smržovka ve stejný čas a den hostí doma soupeře z Plavů.

Pěnčín: Pivrnec, Sedlmayer, Nemyrovsky, J.Matějček, Pleštil, P. Matějček, Lang, Hušek (88. Čížek), Pumrle, Záveský, Zapadlo (81. Vanca)

Smržovka: Macek, Beránek, Šich, Patočka (46. Červenka, 86. Mička), Sucharda, Vokuš, Jelínek, Skála, Hrabánek, (72. Oeser) Klaus, Štěpánek