Ruprechtice - Zásada 2:1 (1:1)

Domácí byli kombinačně lepší dvacet minut a také hned z prvního útoku vstřelili Rampáčkem branku. Jenže pak se postupně přizpůsobili nakopávané hře soupeře. Hosté se z ojedinělého útoku dostali k ohrožení branky a byl z toho faul za penaltu. Z ní Zásada srovnala a poté v tvrdě vedeném utkání se čekalo na další góly. Přišel však pouze jeden, to na domácí straně, ale zato byl výstavní v podání Hošice. Hosté se dostali po ojedinělé akci do velké šance, jenže vysoko překopli bránu.

Branky: 1. Rampáček, 76. Hošic - 23. Lupa z pen. Rozhodčí: Havel, ŽK: 1:2. Diváků: 30. Zásada: Kopal Mil. - Beneš, Lupa, Šíma, Čurda - Szatmari (83. Neumann), Čech, Honzák, Potůček (46. Kubát) - Vávra, Nezavdal (65. Lhota).

Hodkovice - Velké Hamry B 4:1 (0:0)

Vyrovnaný poločas přinesl několik šancí, a byli to domácí, kteří jich propásli více. Po změně stran Hodkovičtí přidali na tvrdosti, zlepšili pohyb a dostávali se do šancí. Na gól Pavlíka sice soupeř odpověděl za devět minut po vlastenci Boušky, ale pak to byli jen Hodkovice, které v rychlém sledu vstřelily tři branky. Domácí dál tlačili, předvedli řadu pěkných akcí, naopak hosté, kteří polevili, jen utkání dohrávali.

Branky: 52. Pavlík, 62. Redaj, 66. vlastní, 70. Bolard - 61. vlastní. Rozhodčí: Hamada, ŽK. 2:1. Diváků: 50. Hodkovice: Kvapil - Škopan, Bouška, Jar. Vojtíšek (65. Růta), Řepka - Bendák, Pavlík, Dostrašil, Matějka - Redaj (80. Kovář), Bolard. V. Hamry: Průcha Daniel - Tesár, Morávek, Vít (82. Morávek), Provazník, Kobr, Zajíček, Prousek st., Pavelka, Veselý, Prousek ml.

Železný Brod B - Jenišovice 2:0 (1:0)

Na poslední zápas brodská rezerva sehnala posilu z Nového Zélandu, která jak se ukázalo, sehrála hlavní roli. Hrál se bezstarostný fotbal, ve kterém byl Brod lepším týmem. První branku zápasu vstřelil v 17. minutě Jan Linka, který byl onou posilou, která se v týdnu vrátila z dalekých krajů. A právě tento hráč měl další dvě gólové šance, které skončily na brankáři hostí Suchardovi. Hosté mohli vyrovnat, ale Brod zachránilo břevno. A tak se na druhý gól čekalo do 54. minuty, kdy se opět Linka prosadil a zvýšil tak na 2:0. A jelikož se zápas poté spíše dohrával, tak dále za zmínku stojí již jen vyloučení hostujícího Pekaře, který po druhé žluté kartě opustil hřiště.

Branky: 17. a 54. Linka. Rozhodčí: Macháček, ŽK: 3:3, ČK: 73. Pekař (Jenišovice). Diváků: 62. Ž. Brod: Šverma - Halama, Berka, Král, Vozka - Picek (60. Pala), Hadač, Havlíček, Makula (68. Drobný) - Linka, Šefr (46. Hloušek). Jenišovice: Sucharda - Pekař, Prkno, Šimek (76. Bubák), Svoboda - Hradecký, Kalousek, Fiala, Resl - Vavřich, Skalický (51. Gombár).

Kokonín - Plavy 2:4 (1:3)

Pro domácí byl tento zápas rozlučkou s I. B třídou, ze které sestupují, Plavy naopak nechtěly udělat ostudu a měly za cíl rozloučit se s ročníkem důstojně. Od začátku tak hosté hráli aktivně, z čehož vyplynula vlastní branka Kokonína. Čermák pak poslal hosty do trháku ve 20. minutě. Domácím se podařilo snížit zásluhou Mrklase v 25. minutě. Následně dostali hosté možnost penalty po faulu na Čermáka, kterou Vokál proměnil v třetí gól Plavů. Po změně stran se obraz hry moc nezměnil a domácí tahali za kratší konec. Naději na slušný výsledek však domácím vykřesal Mokráň, ale po této brance přišla rychlá odpověď Balatky, takže tři body putovaly po zásluze do Plavů.

Branky: 25. Mrklas, 65. Mokráň - 5. vlastní, 20. Čermák, 35. Vokál z pen., 68. Balatka. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 0:1. Diváků: 50. Kokonín: Kumstát - Malý (Chuchla), Chroustovský, Šilhán J., Štichauer - Doubek, Mokráň, Mrklas, Jabálek (Maixner) - Winkler (Šourek), Šilhán M. Plavy: Žanta - Jelínek, Černý, Vondra, Korotvička, Jón, Balatka, Šimerda, Lejsek, Vokál, Čermák (40. Tomíček).

Držkov - Rovensko 0:5 (0:3)

Hrál se zápas v přátelském duchu. Hosté přijeli v plné sestavě, za to domácí vyzkoušeli také mladíky z dorostu. Zápas se hrál ve slušném tempu, ale navrch tentokrát měla zkušenost hostujícího celku. „Touto cestou bychom chtěli poděkovat za přízeň věrným domácím fanouškům," konstatoval Petr Černý za Sokol Držkov.

Branky: 17. a 38. Koudelka, 10. D. Malý, 22. Vítek, 46. Procházka. Rozhodčí: Kowalik, ŽK: 1:1. Diváků: 50. Držkov: Bouda - Šimek, Dvořák J., Machula V. - Batěk, Vágner, Ševčík, Štěpán, Marousek V. - Marousek T., Paldus V.

Rokytnice - Lučany 13:0 (8:0)

Lučany jely k poslednímu v I. B třídě pouze v osmi lidech. Některé hráče nepustilo do zápasu zranění, či pracovní povinnosti, ale chyběl také disciplinárně potrestaný kapitán Hradecký. Samotné utkání pak nemělo s fotbalem nic společného, protože v osmi se toho moc odehrát nedá. Lučany však přeci jen zaslouží pochvalu, že se na zápas nevykašlaly, i když vědí, že příští rok je čeká okresní přebor.

Branky: Chlup 3, Zahradník 2, Pičman 2, Málek 2, Kuřina, Havlíček, Škoda, Štěpánek. Rozhodčí: Linhart, bez karet. Diváků: 50. Lučany: Sobotík - Patočka, Svozil, Tesař, Neprasil, Nič, Vokatý, Hillebrand.

Krásná Studánka - Pěnčín 4:1 (1:1)

Domácí zaspali začátek a po pěti minutách inkasovali po centru hlavičkou Bukvice. Studánka se postupně rozehrávala a dostávala se do tempa. V kvalitním fotbale, kde se utkal druhý s prvním, domácí srovnali Faksou, jenž zužitkoval akci Grepla. Ve vyrovnaném a kombinačním fotbale měl ještě možnost domácí Lang. Dobrá úroveň utkání pokračovala i po přestávce a v 66. běžel Lang sám na bránu. Sestřelil ho však Balásek a musel ze hřiště. Hosté se v oslabení více zatáhli do defenzivy a Studánečtí převzali iniciativu. Góly však přišly až v závěru zápasu, kdy po ligové přihrávce Killara obstřelil gólmana k pravé tyči Lang a za pět minut si stejná dvojice gól zopakovala. Tentokrát Lang mířil k levé tyči. Zasloužené vítězství korunovali domácí v 89. minutě Povou.

Branky: 80. a 85. Lang, 36. T. Faksa, 89. Pova - 5. Bukvic. Rozhodčí: Klimt, ŽK: 4:2, ČK: 66. Balásek (Pěnčín). Diváků: 60. Pěnčín: Matějček I. - Pleštil, Balásek, Hušek, Matúška (46. Mastník) - Ráček, Záveský, Lang, Šikola (65. Matějček J.) - Zapadlo, Bukvic (88. Čížek).