V posledním utkání sezony domácí hostili Hejnice a již v desáté minutě vedli brankami Krále, J. Mrklase a Daníčka 3:0. „Jenže potom kluci nepochopitelně přestali hrát a hosté snížili na rozdíl jedné branky a do poločasu měli i šance, ze kterých mohli vyrovnat,“ kroutil nevěřícně hlavou trenér Šafář.
Do druhé půle nastoupil opět starý dobrý Pěnčín. Byl jasně lepší a svoji převahu zúročil dalšími třemi brankami.
„Ve druhé půli kluci završili výborným výkonem skvělé jaro, ve kterém jsme získali 24 bodů,“ pochvaloval si trenér a dodal: „Zrovna jsem si dělal sumář jara a 24 bodů je dobrých, ale mohlo jich být i více. Úvodní zápasy byly dobré, ale z naší strany trošku naivní, i proto z nich nebyly body. Vše se zlomilo v zápase s Novou Vsí, poté jsme prohráli už jen jedno utkání. Cíl jsme splnili tři kola před koncem a jako bonus beru postup do finále krajského poháru.“
Branky: 9. a 75. J. Mrklas 2, 2. a 86 Daníček, 7. Král, 88. P. Matějček – Šulc 2. Rozhodčí: Langer. ŽK: 1:2. Diváků: 120. Pěnčín: I. Matějček – Kulhánek, Sekerák, Skuhravý, Bém – Záveský (60. P. Matějček), Nemyrovskyj, J. Matějček, J. Mrklas (78. Pavelka) – Daníček, Král.