Plavské „B" mužstvo remizovalo doma s Kokonínen „B" 4:4 ( poločas 2:2)

Plavské béčko zahájilo jarní fotbalovou sezónu doma s béčkem Kokonína, které přijelo posílené o několik hráčů „A" týmu.
Plavy nastoupili v sestavě:
Nežádal – Fojtík (76. Harik), Meisl (46.Wild), Tomíček, Šimčík (46.Lubas) – Svačina, Šimerda, Kouřil, Rimský (46.Trmal) – Čermák (35.Jandura), Červinka.
Hosté měli od začátku více ze hry a domácí odvraceli útoky s vypětím všech sil a mnohdy i se štěstím. Ale do vedení šli nakonec domácí, kdy se v 6. minutě trefil Čermák. Hosté kontrovali v 16. minutě, kdy se trefil M.Šilhán. Domácí šli ale opět do vedení ve 32. minutě, kdy po akci Červinky podruhé skóroval Čermák. Hosté ale záhy ve 35. minutě vyrovnali z blízka Šourkem.
O poločase domácí vystřídali 3 hráče, aby si zahrála celá lavička. Úvod 2. poločasu patřil hostům, kteří svou převahu vyjádřili v 54.minutě brankou Maixnera. Pak začala fungovat na hrotu domácích spolupráce Jandura – Červinka, jejíž výsledkem byly 2 góly Červinky v 66. a 75.minutě. Když už se zdálo, že domácí odolají tlaku hostujícího celku, přišel v 90. minutě trest a vyrovnání z kopačky Lietgeba. Nakonec je asi remíza 4:4 spravedlivá.
Utkání proběhlo v klidné atmosféře, k čemuž svým výkonem přispěla i trojice rozhodčích Lebeda – Purm, Ježek. Žluté karty 1:0.