V utkání okresní fotbalové soutěže si asi vzala plavská rezerva příklad z posledního zápasu áčka a připravila pro diváky opět velkou nadílku gólů na obou stranách.

Plavy B - Lučany B 5:4

Zápas začali náporem hosté a domácí hrozili spíše z protiútoků. Z jednoho z nich otevřel skóre v 8.minutě střelou z velkého vápna Tomíček. Další slibné šance však domácí zahodili, zejména Červinka se překonával. Trest přišel v 19. minutě, kdy z nakrátko rozehraného rohového kopu hostující Maňák šikovně přehodil Šikolu a vyrovnal na 1:1. V zápětí však, po rychlém protiútoku, vstřelil v 19. minutě branku domácích Balatka a ve 30. minutě navýšil skóre Gallyas. Všichni tři mladíci v domácím mužstvu (Svačina, Gallyas a Balatka) hýřili aktivitou a svou rychlostí platili na hostující obranu.

Vypadalo to na smír

 Do druhého poločasu udělali domácí čtyři změny v sestavě a na výkonu to bylo hodně znát. Sice Plavy stačily ještě navýšit skóre ve 49. minutě Svačinou, ale po odchodu Prouska v 56. minutě aktivitu zcela převzali hosté a postupně ukrajovali z náskoku domácích. V 88. minutě dokonce hosté Maňákem vyrovnali na 4:4, když Maňák dal celkem 3 góly. Když už se zdálo, že se týmy rozejdou smírně, po dvou vyhraných soubojích ve středu hřiště se dostal do brejku ze strany Gallyas a v 90. minutě strhnul vítězství pro domácí.

Maňák dal hattrick

 Sestava Plavů: Šikola – M.Černý, Meisl (46.Šimčík), Kouřil, Fojtík (46.Szatmari) – Balatka (46.Lubas), Prousek (56. Matoušek), Tomíček, Svačina – Gallyas, Červinka (46. Jandura).

Branky Plavy: Tomíček, Balatka, Gallyas 2x), Svačina

Sestava Lučan: Řezníček, Kis, Mevald, Šindelář, Hillebrand, Svozil, Maňák, Jablůňka, Spanilý, Dítě, Rybníček, Kocourek, Němec, Patočka

Branky Lučan: 3x Maňák, 1 Jabluňka

Rozhodčí: Klement – Plíva, Pakula, ŽK: 3:3