Domácímu trenérovi Kouckému chyběli opět klíčoví hráči – Pitro, Harik, Šmerda a Korotvička. Na hře Plavů se to však neprojevilo a Plavští začali svižně. Úvodní šance domácí nedali a vzápětí musel několik kvalitních zákroků ukázat Lejsek. Ve 38. minutě po špatném odkopu brankáře hostí se Jón z třiceti metrů parádně trefil.

Po změně stran byli aktivnější hosté, ale trefovali pouze tyče a břevna nebo čaroval Lejsek. V 53. minutě Jelínek zvýšil na 2:0 a o čtyři minuty později předal třetí gól Král.

„Perličkou byla akce Kouřila, který se řítil sám na branku soupeře. Měl několik variant jak akci zakončit, ale Kouřil se k překvapení všech zamotal a před brankářem se zvrátil jako špalek,“ uculoval se při popisu akce vedoucí týmu Arnošt Rösler. Konečnou podobu výsledku dal v závěru Jón.

Branky: 38. a 89 Jón, 53. Jelínek, 57. Král. Rozhodčí: Salač. Plavy: Lejsek – Jelínek, J. Černý, Votoček, Kouřil, Jón, Tomíček, Balatka, J. Konopásek, Rimský, O. Konopásek, střídali: Vondra, Fojtík, Král a Jandura.