„Do Starých Splavů jsme odjížděli pouze v jedenácti hráčích, po mnoha letech. V pětačtyřiceti letech jsem musel nastoupit já," okomentoval utkání I.B třídy Západ vedoucí jenišovického týmu Petr Randák.

Úvod byl vyrovnaný a hrálo se převážně ve středu hřiště. Ve 13. minutě domácí Jaška tvrdou střelou trefil břevno branky. Míč se odrazil zpět do hrací plochy, ale sudí Dvořák odmával gól s tím, že balon spadl za brankovou čáru. A to byla fatální hrubka sudího, protože od rohového praporku stál v tu dobu pět metrů směrem do středu hřiště.

Takže míč za čarou nemohl vidět přes těla hráčů a jeho úhlu pohledu. „Podle mého názoru je remíza nakonec spravedlivá. V zápase jsme prohrávali, ale otočili jsme ho a vedli. Ale v závěru jsme inkasovali na 3:3. Bod je spravedlivou dělbou pro obě mužstva. Musím pochválit hráče za dobře a hlavně zodpovědně odehrané utkání," uvedl Petr Randák.

Sestava Jenišovic: Cejnar - Dlouhý, Bubák, Vích, Holeček - Hradecký, Bángha, Randák - Matěj, Poláček - Randák Petr, Vavřich.

Rozhodčí: Malena. Branky hostů: 31. Bubák, 52. Vavřich, 73. Randák Matěj.