V okresním fotbalovém přeboru II. třídy musely pro nezpůsobilý terén domácí Albrechtice sehrát utkání na hřišti v Desné. Začátek zápasu byl docela vyrovnaný, ale postupem času se hosté dostávali více do hry a nebezpečně ohrožovali branku domácích. Albrechtickým se hlavně nedařilo srovnávat obranu, a to hostům docela vyhovovalo. Časté přihrávky za obranu dělaly domácím velké potíže a toho po půl hodině hry náležitě využili a šli do vedení. Do poločasu se na hře již nic nezměnilo a čekalo se, jak na to domácí zareagují v druhé půli..

Hned po deseti minutách druhého poločasu hosté po pěkné akci zvýšili skóre. I když se domácí dostali do dobrých šancí, tak je nedokázali vůbec zužitkovat. Deset minut před koncem Albrechticím svitla naděje, když byl ve vápně faulován Sedlák a ten také s penalty snížil skóre. V té době se pak hra přiostřila na obou stranách.

Hlavní rozhodčí měl udělit nejméně čtyři žluté karty. To vyvrcholilo v závěru utkání, kdy byl vyloučený domácí Lukáš Koldovský. Albrechtice můžou poděkovat brankáři Bártlovi, že skóre bylo tak malé, i když hosté dost vyložených šancí zahodili sami.

Albrechtice: Bártl - Pecháček, Vaněček, Hradecký, Zelinka, Lipský (62. Prokop), Sedlák, Svoboda, Pipek, Koldovský, Bělohlávek.

Tanvald: Burianek - Bobysud, Borski, Ševic, Pohl,Tolvaj (88. Sklenička), Kristek, Svoboda, Horváth, Lavička (68. Koželuh), Prusík.

Branky: 79. (PK) Sedlák 30. Tolvaj, 55. Horváth. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 1:2 ČK 1:0. Diváků: 80