Bozkov - Albrechtice 0:3 (0:2)

Několik hráčů si užívalo zaslouženou dovolenou. Hosté se ukázali v dobrém světle, když již v 1.minutě se k odraženému míči dostal Bělohlávek a dal vedoucí branku Albrechtic.Ve 14. minutě vybojoval Jakub Sedlák míč ve vápně a volný Bělohlávek zvýšil skóre na 2:0 pro hosty. Ti v této chvíli hráli soustředěněji a vypracovávali si dost příležitostí ke skórování.

V závěru poločasu promarnili tutové šance Sedlák i Pipek. Domácí brankář dlouhými výkopy tlačil své hráče až před branku hostí, ale dobře soustředěná obrana byla na svém místě. V samém závěru první půle se zaskvěl brankář hostí Žanta, když zlikvidoval dvě tutovky domácích. Ve druhé půli mohly Albrechtice navýšit skóre, ale Bělohlávek dvě tutové šance nedal jako by se bál hatricku. Po jednom z několika rohů se hosté dočkali, když v 78. minutě Pipek hlavou navýšil na 3:0 pro hosty.

Ilustrační foto
Áčko Hamrů rozstřílelo Frýdlant

Pro ně to bylo velice cenné vítězství, které přišlo po třech prohrách. "Děkujeme početné skupině fanoušků, kteří nás neustále podporovali. A zveme je na odložený zápas na domácím hřišti s týmem Jablonec nad Jizerou, který se hraje v úterý 8. května od 16 hodin," vzkazují svým příznivcům hráči Albrechtic.

Albrechtice: Žanta - Vávra,Kulhánek,Koldovský,Hradecký - Štěpnička,Pipek,Sedlák J.,Balog - Bělohlávek,Sedlák M.
Diváků:108, ŽK: 1:1