Pod Ještědem Desná vedení v tabulce udržela

„V Doubí jsme nastoupili v pozměněné sestavě díky zranění mnoha klíčových hráčů. Navíc jsme měli v hlavách, že se nám tady historicky nedaří, ale nakonec jsme utkání zvládli," uvedl k zápasu vedoucí týmu Petr Kopal.

17.10.2017

Ilustrační snímekFoto: Deník

TJ Sokol Doubí - TJ Desná 0:3 (0:2)

Klasicky ale Desná v úvodu utkání pustila domácí do velké šance, zcela volný Vlach střílel ve vápně v pádu vedle, a to již ve 2. minutě. Za tři minuty později si hosté vypracovali
velkou příležitost. V. Kořínek uvolnil do vápna naběhntutého Karla, ten však nastřelil jen gólmana. A dorážka V. Kořínka dopadla stejně. V 8. minutě napřáhl ke střele z velké dálky domácí Vlach, míč ale desenskou branku minul. "Do vedení jsme se dostali ve 13. minutě, k balonu se dostal V. Kořínek a přesnou přihrávkou našel  do vápna naběhnutého Kopala, který tváří v tvář brankáři zachoval klid v koncovce a nedal gólmanovi šanci přesným zakončením – 0:1. Ve 22. rozehrál trestný kop Beruška od levé lajny dva metry za půlící čárou. Na jeho přesný balon si naskočil Vráťa Kořínek a hlavou nedal gólmanovi šanci – 0:2," popsal další situace na hřišti Petr Kopal.

Ve druhém poločase hosté hru kontrolovali a zvrat v utkání nedovolili. Již v 56. minutě zvýšili na 3:0 – od levého praporku zahrával roh Beruška na zadní tyč, kde byl připraven Ježek a přesnou hlavičkou o tyč nedal gólmanovi šanci. „V 87. minutě jsme mohli vítězství navýšit. Po rychlé akci Kopala s Pfeiferem se dostal do zakončení debutující Petrův, jeho střelu srazili domácí na roh. V 89. jsme pustili do šance domácí, ale Ježek obětavým zákrokem gólu zabránil. Děkujeme věrným divákům, kteří nám v hojném počtu i na hřišti soupeře vytvořili skoro domácí prostředí," vzkazují Petr Kopal a hráči všem svým příznivcům.

Mužstvo opět prokázalo týmového ducha, když i všichni zranění hráči, kteří nemohli k utkání nastoupit, byli přítomní a podpořili pozitivní atmosféru v týmu. „Pozitivem je rovněž zapojení již tří hráčů z našeho dorostu do mužstva. Začíná se úročit dlouhodobě dobrá práce s mládeží," zdůraznil vedoucí týmu Kopal.

Sestava Desné: Doubek, Kovář, Nguyen Khac Viet, P. Kořínek, Ježek, Kopal, Šindelář, V. Kořínek, Karel, Pivnička, Mladonický.
Střídání: 60. Pfeifer Michal (Karel), 64. Petrův Martin (Mladonický), 77. Křemen Michal (Šindelář)
Rozhodči: Hnětýnka, Brož, Minář
ŽK: 1:0. Diváků: 100.

17.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 12 200 Kč Obsluha průmyslových robotů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: - zaměstnanecké výhody - příspěvek na bydlení, Hlásit se osobně na adrese Belgická 4727/17, Jablonec, každý pátek 10-12h. Pracoviště: Ti automotive ac, s.r.o., Belgická, č.p. 4727, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Ludmila Jilemnická, +420 800 484 848. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Pracovní poměr na dobu 90 dnů., Kontakt telefonicky, nebo emailem v době: středa od 8.00 - 11.00 hod, pátek od 8.00 - 11.00 hod.. Pracoviště: Kv work s.r.o. - riegelein k.s., S. K. Neumanna, č.p. 3626, 466 04 Jablonec nad Nisou 4. Informace: Ivan Popovics, +420 776 042 233. Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 25 000 Kč Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Recepční, - možnost na částečný nebo celkový úvazek , - předchozí praxe nutná, - min. vzdělání SS s maturitou, - komunikativní a vstřícné jednání s klienty , - pouze jednosměnná pracovní denní doba , - finanční ohodnocení 25.000/ měsíc , Kontakt telefonicky nebo emailem.. Pracoviště: V nebi.cz s.r.o. - wellness hotel v nebi, 468 48 Příchovice. Informace: Alena Malá, +420 608 600 740. Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 200 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Kompletace plastových dílů pro interiér a exteriér osobních aut, Výhody - stravné, bonusy, příspěvek na ubytování, Hlásit se osobně na adrese: Dr.Milady Horákové 185, Liberec, v době od 8,00 do 15,00 nebo telefonicky na tel: 607 280 683, volat v době 8,00-15,00.. Pracoviště: Dhillon lb s.r.o. - megatech industries jablonec s.r.o., Na Hutích, č.p. 1972, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Adriana Studecká, +420 607 280 683.

Vítězná penalta. Gólman Hrubý na střelu Ben Arfy nedosáhl.

Bolí to, hlesl jablonecký smolař Holeš. Je to hořká pilulka, přiznal Rada

Gólová paráda Sarra z Rennes v utkání proti Jablonci.

Pech! Jablonec při premiéře v Evropské lize padl gólem z penalty v nastavení

Jablonec doma smázl Plzeň, mistrovi nasázel tři góly

Jablonec n. N. – To byla jízda. Fotbalisté Jablonce si v dohrávaném šlágru 9. kola FORTUNA:LIGY vyšlápli na úřadujícího mistra. Severočeši doma převálcovali Plzeň 3:0 a v lize ji pokořili teprve podruhé za posledních devět let. Dvěma góly se o výhru zasloužil Michal Trávník, třetí branku přidal Jan Chramosta.

-

Brokeš se vrátil mezi Vlky. Z Trutnova se třemi body

S Hrstkou v brance nastoupili Vlci k dalšímu utkání II. hokejové ligy na ledě Trutnova. Ten vůbec nepatří mezi lehké soupeře, Hostující celek si ale od počátku udržoval mírnou herní převahu, kterou se mu podařilo vyjádřit vedoucí brankou Nevyhoštěného v patnácté minutě.

-

V Rennes mile překvapili, teď si musí poradit s Plzní, komentuje fotbal Hrabák

Jablonec nad Nisou – Jarní jablonecká fotbalová euforie dospěla k prvnímu evropskému vyvrcholení: úvodní zápas skupiny evropské ligy, kam se jablonecký tým poprvé v historii probojoval. Momentálně přední tým ligy mistrů světa, bretaňský Rennes, měl být prubířským kamenem sportovní úrovně Radova týmu.