TJ Sokol Doubí - TJ Desná 0:3 (0:2)

Klasicky ale Desná v úvodu utkání pustila domácí do velké šance, zcela volný Vlach střílel ve vápně v pádu vedle, a to již ve 2. minutě. Za tři minuty později si hosté vypracovali
velkou příležitost. V. Kořínek uvolnil do vápna naběhntutého Karla, ten však nastřelil jen gólmana. A dorážka V. Kořínka dopadla stejně. V 8. minutě napřáhl ke střele z velké dálky domácí Vlach, míč ale desenskou branku minul. "Do vedení jsme se dostali ve 13. minutě, k balonu se dostal V. Kořínek a přesnou přihrávkou našel  do vápna naběhnutého Kopala, který tváří v tvář brankáři zachoval klid v koncovce a nedal gólmanovi šanci přesným zakončením – 0:1. Ve 22. rozehrál trestný kop Beruška od levé lajny dva metry za půlící čárou. Na jeho přesný balon si naskočil Vráťa Kořínek a hlavou nedal gólmanovi šanci – 0:2," popsal další situace na hřišti Petr Kopal.

Ve druhém poločase hosté hru kontrolovali a zvrat v utkání nedovolili. Již v 56. minutě zvýšili na 3:0 – od levého praporku zahrával roh Beruška na zadní tyč, kde byl připraven Ježek a přesnou hlavičkou o tyč nedal gólmanovi šanci. „V 87. minutě jsme mohli vítězství navýšit. Po rychlé akci Kopala s Pfeiferem se dostal do zakončení debutující Petrův, jeho střelu srazili domácí na roh. V 89. jsme pustili do šance domácí, ale Ježek obětavým zákrokem gólu zabránil. Děkujeme věrným divákům, kteří nám v hojném počtu i na hřišti soupeře vytvořili skoro domácí prostředí," vzkazují Petr Kopal a hráči všem svým příznivcům.

Mužstvo opět prokázalo týmového ducha, když i všichni zranění hráči, kteří nemohli k utkání nastoupit, byli přítomní a podpořili pozitivní atmosféru v týmu. „Pozitivem je rovněž zapojení již tří hráčů z našeho dorostu do mužstva. Začíná se úročit dlouhodobě dobrá práce s mládeží," zdůraznil vedoucí týmu Kopal.

Sestava Desné: Doubek, Kovář, Nguyen Khac Viet, P. Kořínek, Ježek, Kopal, Šindelář, V. Kořínek, Karel, Pivnička, Mladonický.
Střídání: 60. Pfeifer Michal (Karel), 64. Petrův Martin (Mladonický), 77. Křemen Michal (Šindelář)
Rozhodči: Hnětýnka, Brož, Minář
ŽK: 1:0. Diváků: 100.