I díky tomu si mohl Jablonec na své konto připsat cenné tři body za „hubené“ vítězství 1:0. Jak zápas okomentoval trenér vítězů FK BAUMIT Jablonec František Komňacký?

Po výprasku s Baníkem jsme se potřebovali chytit a utkání bylo složitější, než se podle postavení týmů v tabulce mohlo zdát. Nám asi trošku chybělo herní sebevědomí, věděli jsme, že Kladno hrálo první dva zápasy jara velmi dobře a psychická výhoda byla na jejich straně. Do utkání jsme vstoupili dobře, měli jsme tlak, vytvořili jsme si několik šancí, ale měli jsme utkání rozhodnout dříve. Dali jsme jen gól, což je vždy trošku ošidné. Ve druhém poločase jsme byli zbytečně nervózní. Druhý gól jsme nedali a v závěru jsme se báli o výsledek, i když jsme soupeře do vyložených šancí nepouštěli.
Druhý pojišťovací gól jsme nedali, i když jsme měli šancí možná na pět gólů. Ale ne vždy jsme situaci řešili dobře, ale i mladý gólman Tesař tým Kladna podržel a držel ho až do samotného závěru. Z utkání jsem rozpačitý, protože jsme zápas nedokázali ovládnout dřív. Kladno je nepříjemný soupeř a mám pocit, že to pozná víc týmů. O tom, jak je kvalitní se přesvědčila Boleslav i Sparta a myslím, že až postupem času zjistíme, jak je pro nás dnešní vítězství cenné a tři body důležité.