Mšeno A – Živanice 0:6, poločas: 0:2

Své sehrál i počet hráčů, který měli trenéři k dispozici. Živanice v plném počtu a ještě další hráči čekající na lavičce. Trenér Mšena měl na střídání pouze jednoho hráče. Soupeř byl hodně dobrý a my zase o hodně horší. Dostali jsme branku hned ve druhé minutě. Bylo nás málo a v sestavě jsou, bohužel, hráči, kteří na tuto soutěž nestačí. Diváci viděli, jaký to byl fotbal. Kluci už asi měli jiné myšlenky,“ popsal poslední zápas divize trenér Mšena Josef Just.

Po celou sezónu musel řešit jak nedostatek hráčů, tak i jejich kvalitu. I když od týmu odchází, je rád, že se ale už chystají změny v sestavě a jednání se točí kolem šesti hráčů. Noví určitě napomůžou. Je dobře, že se chystá nákup nových posil. Pak by to mělo už být dobré,“ dodal bývalý trenér. A někteří ze stávajícího týmu dostanou šanci v mšenském béčku.

Mšeno nekončí sezónu příliš dobře. A změny se očekávají. Jednou z nich bude změna trenéra. Hlavní kouč Josef Just u týmu končí. „Chci dál předávat mladým své zkušenosti. Práce s nimi mě baví. A jsem rád, že jsem u týmu mohl získat další zkušenosti z divizní soutěže,“ řekl trenér.