Byl jste u obou gólů, máte dvě asistence, spokojenost?
Určitě, jsem za to rád.

Jak jste viděl obě akce?
Při prvním gólu tam byl přetaženej centr, já jsem to hlavou vracel a Doly (Doležal) to tam hezky uklidil. A ten druhej gól na Joviho (Jojoviče), tak tam nám to dali za sebe. Jojovič si výborně naběhl, tak jsem mu to dal a nakonec to skončilo díky jemu v brance. Ten gól byl trošku kuriózní, ale hodně důležitej.

Měli jste tam nějaké šance, ale trvalo dlouho, než jste dali gól a Ostrava vůbec nepůsobila odevzdaným dojmem.
To určitě ne. Ale pro nás asi nejtěžší bylo, že jsme měli za sebou třetí zápas v týdnu, zatímco Ostrava byla odpočinutá, protože hrála po čtrnácti dnech. Já osobně jsem toho měl ke konci druhého poločasu dost. Zápas s Ostravou byl hodně náročnej.

Před utkáním jste byli jasným favoritem.
Já osobně jsem to takhle nebral. Do zápasu jsme šli s čistou hlavou a šli jsme za výhrou, což se nám povedlo, takže spokojenost.

V příštím kole jedete do Jihlavy, která také ještě neprohrála. Jak se tam těšíte?
Já hlavně jedu domů. Zatím jsem tam nevyhrál a ty zápasy byly vždycky hrozný, takže uvidíme. Na zápas se těším a doufám, že uspějeme.

Zatím jste na jaře neprohráli a předvádíte pěkný fotbal. Čemu to přičítáte?
Jeden z důvodů je ten, že jsme spolu už delší dobu. Důležitá je sebedůvěra a daří se nám v záložní řadě. I když dneska vypadli Hübschman s Považancem, tak se nám povedlo je nahradit. A také nejsme líní na krok. To jsou asi ty nejzákladnější věci.

Trenér vás stále nabádá, abyste presovali, a daří se vám to.
Jo, na tohle jsme se zaměřili. Jak už jsem řekl, tentokrát už jsme toho měli chvílema plný kecky, ale trenér nás stále hnal dopředu a je vidět, že presink nese své ovoce.