Mšenští fotbalisté vstoupili do posledního utkání krajského přeboru excelentně. Již v první minutě prošel hladce vápnem Kulhánek a jeho centr si srazil do vlastní sítě Janata. Po té však otěže přebrali hosté a vyrovnání po zblokované střele na sebe nenechalo dlouho čekat. V desáté minutě se trefil Koldovský, který využil zbytečné ztráty míče domácích. Vyrovnaná hra prvního poločasu přinesla ještě jednu branku, kdy se skvěle individuálně prosadil Švorc a domácí šli do kabin s jednobrankovým náskokem.

Hosté začali lépe

Druhý poločas však začali lépe hosté, kteří hned v úvodu trefili břevno a v padesáté šesté minutě využili další zbytečnou ztrátu míče Mšenských a Houžvička vyrovnal. Zřejmě rozhodující okamžik zápasu nastal v šedesáté druhé minutě, kdy branku po střele Kulhánka vsítil z dálky dobíhající Mrklas, avšak k veliké nevoli domácích pomezní rozhodčí Linhart signalizoval postavení mimo hru. To však viděl zřejmě jen on.

Obrana zaváhala

V 73. minutě došlo k velkému zaváhání domácí obrany. Hostující Piry dostal v bezprostřední blízkosti domácí branky spoustu prostoru a času, nezaváhal a poslal tak jasně body do Košťálova. Mšeno se o ně připravilo díky vlastním chybám. Trenér domácích fotbalistů Vladimír Mařas po utkání řekl: „Dvakrát vedeme, přesto body nemáme. Dneska jsme nepodali kvalitní výkon, zbytečné ztráty míče, nedůslednost a sporné neuznání branky, to nás připravilo o body."

ŽK 5:1. Rozhodčí: Havel. Diváků: 20. Branky: vlastní Janata, Švorc - Koldovský, Houžvička, Piry

Sestava Mšeno: Kobachidze - Bém, Heinrich, Moravec, Krámský Hartman (46 Štětkář), Vejprava, Švorc, Novotný (86 Veselouš) Mrklas, Kulhánek.