Do Brodu dorazila vedoucí Chrastava v čele s Jiřím Štajnerem. Hrál se atraktivní fotbal. Hosté, kteří jsou již jasným postupujícím do divize, začali nebezpečnou akcí již ve 2. minutě. Poté je ale Brod překvapil dobrým výkonem. Již v 6. minutě Močkovský rozehrál přímý kop pod sebe na Grebeníčka, jehož střela se odrazila k Šimkovi, který střelou k tyči otevřel skóre.

CHRASTAVA VEDLA…

Domácí se snažili hrát fotbalově, což se jim nevyplatilo ve 22. minutě, kdy místo jednoduchého odkopu přišla nepřesná kombinace v brodském vápně a po hrubce Brodští přežili tutovku. Z následného rohu se ale hosté přeci jen dočkali a natřikrát dostali míč do sítě. Další roh domácí neuhlídali ve 31. minutě, a tak Chrastava snadno vedla. Brod poté dokázal do poločasu vývoj zápasu otočit. Góly dali Holeček a Kysela. Druhý poločas začal šancí Šefra, který ji ale trestuhodně prováhal. Poté Brod úspěšně skoro čtvrthodiny odolával tlaku hostí. V 58. minutě byl nedůrazný na levé straně obrany Podstavek a po následném centru zůstal volný hráč hostí, který k ranou tyči vyrovnal.

NIKOHO TO NENAPADLO

V 66. minutě se vydal na výlet k vápnu Chrastavy stoper Kotlár, kterého, bohužel, nikdo v obraně nezastoupil.

Maryško poté prohrál hlavičkový souboj se Štajnerem a míč propadl středem do šance k Benešovi. Ten obešel Kopala a bylo to 3:4. Škoda, že ani jednoho krajního beka místo sledování hlavičkového souboje nenapadlo za Maryška odskočit, protože by míč snadno překřížili.

Takto rychlému Benešovi nestačili. V 72. minutě byl při bránění nedůrazný Grebeníček a bylo to 3:5. Vzápětí chyboval Kotlár a bylo to na ručník 3:6. V závěru přišla sedmá rána do brodské sítě. Hosté v poslední půlhodině dominovali, naopak už bylo evidentní, že Brodu došly síly.

Sestava Brodu: Kopal, Grebeníček, (82. Makula), Maryško, Kotlár T., Podstavek, Močkovský, Holeček, Šimek, Picek, Frolík (25. Kysela), Šefr (82. Javůrek).

Branky: Šimek, Holeček, Kysela - 2 Uzel, 2 Kouba, 2 Beneš, Henzl.

Rozhodčí: Kovářová, ŽK: 4:2.