Desná – Sedmihorky 2:0 (0:0)

„Konečně jsme odehráli zápas bez obdržené branky. Vyhráli jsme zaslouženě, soupeře jsme přehrávali již v první půli. O přestávce jsem trošku řady přeskupil, změny nám prospěly a dokázali jsme dát i branky. Jsem spokojen a ještě bychom rádi zvládli poslední zápas s Mimoní, abychom získali dvacet bodů, a měli klid na zimní přípravu,“ řekl po zápase se Sedmihorkami trenér Desné Zdeněk Bryscejn. Branky: 49. Vokál, 77. Kopal. Rozhodčí: Čurda. ŽK: 1:6. Diváků: 150. Desná: Maňák – Gottwald, Štěpánek, Šimek, Hlubuček – Soukup (50. Kopal), Pipek, Votruba, Zelinka – Jech, Vokál.

Železný Brod - Semily 0:3 (0:3)

Fotbalisté Železného Brodu nezvládli místní derby, ve kterém doma nestačili na Semily, kterým podlehli 0:3. Všechny branky padly v první polovině utkání. Skóre otevřel ve 2. minutě odchovanec FK Jablonec 97 Brož, který krásnou ranou trefil šibenici. Deset minut poté přidal druhý gól Janata, který dorazil do branky míč odražený od břevna po střele Brože. Definitivní K.O. zasadil Brodu Kočí. Domácí se sice snažili s výsledkem cosi udělat, ale na lepší Semily prostě nestačili. Hosté si tak po zásluze odvezli tři body. „O výsledku rozhodly rychlé branky v úvodu utkání,“ konstatoval po zápase sekretář klubu Jarda Kletečka. Branky: 2. Brož, 12. Janata, 25. Kočí. Rozhodčí: Nádeník. ŽK: 1:2. Diváků: 180. Ž. Brod: O. Vozka – Pszyk, Burkoň, Šilhán, P. Vozka – Šimek, Novotný, Maryško, Vaněk – Linka, Janatka.

Hejnice – Pěnčín 1:3 (0:2)

Pěnčín přivezl tři body z Hejnic a podle trenéra Pavla Šafáře podal nejlepší výkon podzimu. „V první půli byl mezi hrou domácích a naší markantní rozdíl, byli jsme ve všem lepší. Za stavu 3:0 jsme se zbytečně zatáhli,“ konstatoval po zápase spokojený trenér Pěnčína Pavel šafář.
Branky: L. Kobr – Krejčík, P. Matějček. Sekerák (PK). Rozhodčí: Poppr. ŽK: 2:4. Diváků: 80. Pěnčín: Pivrnec – Heinrich, Sekerák, Skuhravý, Zonyga – Záveský, J. Matějček, Nemyrovskyj, P. Matějček (65. Chlomek) – Mrklas, Krejčík (85. Sedlmajer).