A také silně a neobvykle rozvířil lokální přestupové vody. Tréninkový proces zahájil fotbalový klub Pěnčína na soustředění. K nabrání fyzické kondice odjel do Rokytnice nad Jizerou.

POŘÁDNĚ TO ROZJELI

Do přípravy se z pracovních a zdravotních důvodů nezapojil Miček. Jaroslav Strnad už ví, že Hloušek přestupuje do Železného Brodu a Mätzelt putuje výměnou za Jirku Béma do Jiskry Mšeno.

„Na zkoušce ve Velkých Hamrech je nejlepší střelec 1.A třídy Lukáš Barcuch a vypadá to, že tam pro jarní část soutěže zůstane výměnou za brankáře Petra Trytka. Ten by měl krýt záda naší jedničce Honzovi Pivrncovi a nahradit tak našeho současného druhého brankáře Krčmaříka, který má patrně namířeno do Jiskry Mšeno,“ odkryl karty prezident týmu. Největší posilou se jeví bývalý prvoligový hráč Honza Halama, který přichází z týmu FK Nová Ves, společně s hráčem Karagim. Z rodinných a pracovních důvodů došlo k oslabení realizačního týmu, protože odešel David Holman.

BUDOU TO MÍT TĚŽKÉ

„Jsem velmi spokojený a myslím si, že nám to pomůže k posunu v tabulce směrem nahoru a také zaplašit sestupové starosti hned zpočátku jara. Možná, že posilování kádru ještě není u konce a ještě 1-2 hráče získáme. Uvidíme, jak si to sedne. Každopádně, i poté, co nás patrně opustí Lukáš Barcuch, si hodně do jarních bojů věříme. Soupeři to budou s námi mít hodně těžké,“ říká prezident týmu.