Béčko proti soupeři z Liberce prohrálo 3:1

JABLONEC NAD NISOU - Jablonecké béčko prohrálo na hřišti ve Mšeně s B týmem Slovanu Liberec 3:1. Jedinou branku domácích vsítil Mičkal. Oba týmy předvedly aktivní utkání se šancemi a góly na obou stranách.

16.7.2007

PUSTIL JENOM JEDEN. Ještě před soustředěním v Rejdicích odehráli hráči jabloneckého béčka přípravné utkání ve Mšeně na umělém trávníku. Brankář Liberce pustil za svá záda pouze jeden balón. Neujala se ani tato šance jabloneckého hráče.Foto: Antonín Bělonožník

Hned prvních deset minut zápasu přineslo branky, a to na obou stranách. První branku vstřelil tým Slovanu B, když byl v pokutovém území Kuželkou faulován jeden z libereckých hráčů. Rozhodčí Bílek odpískal pokutový kop, který Slovan proměnil. Jablonec se snažil vyrovnat skóre zápasu a podařilo se mu to o několik minut později. Míč byl Jabloneckými zatažen do pravé strany a nacentrován do pokutového území, kde byl Mičkal, a ten se nemýlil. Do konce poločasu měl vyložené šance především Slovan. Podařilo se mu navýšit i stav zápasu. V 17. minutě nestačila obrana Jabloneckých získat odražený balón a brankář Farský byl proti dorážejícímu hráči bezmocný. O deset minut později mohl Liberec přidat ještě jednu branku, ale rozhodčí odpískal ofsajd.
Po změně stran začal Jablonec hned se dvěma novými hráči v poli. Třetí změnou po poločase byl post brankáře, kdy jabloneckou svatyni začal hájit Dvořák. Od úvodních minut se hrálo více aktivně na domácí straně, a hráči si vytvořili také šance. Po faulu hostů to Jablonec zkoušel z přímého kopu, ale střela, kterou zblokovala postavená zeď, nebyla pro libereckého brankáře problém. Gól nepadl ani z následujících dvou rohových kopů, naopak, z toho druhého zahrozil rychlým protiútokem Liberec.
V 60. minutě došlo k dalším dvěma střídáním. V sedmdesáté páté minutě stihl ještě Soukup nastřelit břevno. Těsně před koncem druhého poločasu přišla největší šance domácích. Opět Soukup se přes obránce propracoval k bráně, obešel brankáře, ale zamířil těsně vedle brány. Šest minut před koncem dvakrát podržel tým brankář Dvořák, který dobře zasáhl. Ve 43. minutě potom na konečných 3:1 upravili liberečtí hráči.
A co k zápasu řekl trenér jabloneckého B týmu Jiří Hloušek. „Mrzí mě, že ještě v této fázi přípravy jsme museli odehrát zápas na umělé trávě. Hosté vyhráli po zásluze, ale i my jsme měli šance a byly k vidění dobré fotbalové okamžiky.“
Utkání se muselo odehrát na umělém trávníku ve Mšeně, protože hřiště ve Velkých Hamrech, kde se původně mělo hrát, bylo podmáčené. Fotbalisté B týmu budou v přípravě na sezónu pokračovat soustředěním v Rejdicích.
Branka: 7. Mičkal, Rozhodčí: Bílek, FK Jablonec 97 B: Farský (46. Dvořák), Kuželka (46. Rác), Patka, Huber, Štálík (65. Vávra), Novotný (60. Soukup), Havlásek (60. Hlubuček), Procházka, Adam, Mičkal, Moravec (46. Psyk).

16.7.2007 VSTUP DO DISKUSE

Prago Union.

Mají doma dvě ceny Anděl a kritika je uctívá, Prago Union zahrají v klubu

Lyžování - ilustrační snímek

Po půlce ledna konečně přichází zima. Lyžaři, sáňkaři, nastal váš čas

Exoti na prodej: O těchto autech jste určitě nikdy neslyšeli. Ale můžete je mít

Přijde vám, že je aktuální vozový park na našich silnicích poněkud uniformní a nudný? Nezoufejte. Stačí si otevřít nějakou velkou celoevropskou inzerci, zadat jako značku „jiné“ a už se na vás hrne přehršel bizarních a zajímavých aut, která na silnici jen tak nepotkáte. My jsme vybrali šest z našeho pohledu nejzvláštnějších.

Vytvoř si odlitek medaile, vyzývá jablonecké muzeum skla a bižuterie

Jablonec nad Nisou - Zájemci mohou zítra přijít na tvůrčí dílnu v rámci výstavy Druhá strana mince.

Manželka kandidáta na prezidenta Eva Drahošová navštíví Liberecký kraj

Liberecký kraj – Eva Drahošová v pátek 19. ledna zavítá na Liberecko. Její manžel, Jiří Drahoš, se příští týden utká s Milošem Zemanem o vítězství ve 2. kole prezidentských voleb.