Před časem šéf Jablonce Miroslav Pelta avizoval, že bude jednat o ukončení hostování Pázlera na Dukle, kterého Jablonec koupil již v létě, ale měl hostovat v pražském klubu do konce sezony.

„Pro mě je to výzva a nová zkušenost. Jablonec je větší klub než Dukla a má i větší ambice. Pro mě je to výzva v tom, abych hrál, a cíle mám ty nejvyšší," řekl Deníku útočník Jan Pázler.

A jak jeho přesun do Jablonce probíhal? „Oficiálně jsem se to dozvěděl v sobotu od sportovního ředitele na Dukle. V sobotu se to celé i vyřešilo," řekl o svém přesunu do Jablonce Jan Pázler, autor dvou podzimních ligových branek.

Nicméně Pázler přiznává, že o možném dřívějším odchodu do Jablonce něco tušil dříve. „Něco jsem četl, ale oficiálně to bylo až v tu sobotu," dodává Pázler.

Výhodou pro Pázlera bylo, že nepřišel do úplně cizího prostředí. „Některé kluky už znám ze Slavie, takže to bylo dobrý. Snad mě kluci vezmou dobře a bude to v pohodě."

Po dopoledním tréninku, kdy dostal v Jablonci poprvé do těla, říkal mladý útočník Pázler, že se na své působení v Jablonci těší. „Těším se na to. Sice je tady málo útočníků, ale může tam nastoupit kdokoliv, takže konkurence je tady veliká. Já musím makat a přesvědčit trenéra, že mám hrát já," věří rodák z Náchoda.