V. Hamry – Přepeře 3:2 poločas: 1:1

„Z vítězství máme samozřejmě velkou radost. Utkání se pro nás začalo vyvíjet dobře už ve čtvrté minutě, kdy jsme dali první gól,“ řekl k úvodu zápasu hamrovský trenér Josef Hnídek. Hamry se dostávaly ještě do mnoha dalších akcí, které ale nedovedly využít. Ve 40. minutě se naopak Přepeřím podařilo vstřelit vyrovnávací gól.

NA HŘIŠTI SE PŘIOSTŘILO

Atmosféra na hřišti zhoustla, Hamry se mohly začít obávat o vítězství a soupeř naopak ucítil pevnou půdu pod nohama a šanci si body připsat na své konto. „Ve druhém poločase se nám ale podařilo zvýšit skóre na 2:1. A pak už jsme je do ničeho nepouštěli. Ke konci utkání, po velmi pěkné akci, jsme zvýšili na 3:1. A gól jsme inkasovali až v nastavení,“ popsal situace na hřišti kouč Velkých Hamrů. Potvrdil, že pak už žádné nervy nebyly, duel jeho svěřenci už do závěrečného hvizdu v klidu ukočírovali. A Přepeřím tak v tabulce odskočili. Hamry se usadily na špici soutěže a ve vedoucí trojici, Velké Hamry, Skalice u České Lípy a Přepeře se rozhodne o vítězi podzimní části soutěže.

TEĎ MÍŘÍ DO ROVENSKA

„Jsou to pro nás důležité body. A chceme ještě teď zvládnout dohrávku, která nás čeká v pátek 17. listopadu v Rovensku na jejich travnatém hřišti. Kde se ale bude hrát, to ještě uvidíme. Bude opět záležet na počasí,“ připomenul poslední zápas sezóny trenér Josef Hnídek.

Potvrdil, že určitě bude mužstvo zase celý týden poctivě trénovat. V týmu mu aktuálně chybí dvě posily, nemocný Matěj Mihálik a dlouhodobě zraněný Marek Kozel.

Za Hamry: Štětkář, Hlubuček, Šidlo, Macháček, Dorničák, Linka, Šedý, Kováčik, Soukup, Rudolf, Žitka, Vencbauer, Bistiak, Štětkář, Jiřikovský, Průcha, Kavan. Branky: 4., 60. Žitka, 86. Rudolf – 39. Ježek, 90. Řeháček. Rozhodčí: Horák. Diváků: 40.