Utkání I. B třídy východ nebylo pro Pěnčínské zrovna šťastné. Domácí byli od začátku sice lepší, ale proměňování šancí bylo žalostné. „Do desáté minuty jsme měli dvě tutové šance, branku jsme nedali. Hosté v první půli měli jednu šanci, kterou proměnili," shrnul situaci na pěnčínském hřišti tiskový mluvčí domácího týmu Jiří Najman.

Po přestávce Pěnčínští nepustili soupeře na svoji půlku a využili příležitost, když Hušek vyrovnal na 1:1. Pak se domácí snažili o vítěznou branku, ale bez výsledku. A tak přišel opět trest. Hosté skórovali osm minut před koncem. Hráči Roztok měli za celé utkání čtyři šance, ze kterých vstřelili dvě branky. Kapitán Pěnčína, Mirek Lang, připomenul, kde se jim tentokrát nedařilo. „V utkání jsme měli potíže v proměňování šancí, ale myslím, že jinak jsme diváky potěšili předvedenou hrou. Bohužel, tři body jsme tentokrát nezískali.

Za Pěnčín: Pivrnec, Hušek (78. Pleštil), Heinrich, J. Matějček, P. Matějček, J. Matějček, Ferenc, Lang, Matúška, Mastník, Zapadlo, Pszyk.