Velké Hamry – Zásada 1:0 (0:0)

Sto dvacet diváků vidělo derby jak má být. Bojovné, ale bez šancí. Hrál se vyrovnaný fotbal, hosté důsledně bránili a podnikali nebezpečné protiútoky, s čímž se domácí nemohli vypořádat. Do šancí se prakticky nedostali, ale ani Zásada své brejky nedotahovala tak, aby se dostávala do šancí. Vše rozhodla „šťastná ruka“ trenéra Vladimíra Mařase, který v 76. minutě poslal na hřiště Kubáta a ten po minutě svého působení na hřišti dal jedinou branku utkání. Ta padla poté, co na polovině hřiště vybojoval míč Tomeš, ten posunul na Hnídka, který přesným pasem našel Říhu. Hamrovský útočník vypálil. Střela mířila vedle, ale kde se vzal tu se vzal Kubát a míč směřující mimo konstrukci branky usměrnil do branky. V závěru se hosté snažili o vyrovnání a po utkání se zlobili na sudího Pekaře. „Škoda, že jinak přesný rozhodčí v samém závěru utkání nenašel odvahu písknout penaltu za sražení Šíra v rohu pokutového území,“ povzdechl si vedoucí týmu Zásady Václav Lubas.
Duel, který byl ve svém průběhu vyrovnaný, oba hodnotitelé označili jako remízový. „Remíza by zápasu slušela, ale netajím se, že mám z vítězství radost,“ řekl trenér Velkých Hamrů Vladimír Mařas.
„Souhlasím s názorem, že to byl remízový zápas, hráči místy předváděli spíše kopanou než fotbal, pro nás to dopadlo nešťastně,“ litoval prohry Lubas.
Branka: 77. Kubát. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 3:3. Diváků: 120. Velké Hamry A: Jandura – Prousek – Serbus, Horna – Ulvr (76. Kubát), Tomeš, Kříž, Haviernik, Bursa – Hrabánek (55. Říha), Hnídek. Zásada: Kopal – Kubát, Rožeň, Jelínek, Šourek – Gottwald, Pavlata, Šír, Čech (27. Ráliš) – Kocúr (75. Kalous), Rejman.

Jiskra Mšeno – Frýdlant 5:1 (2:1)

Začátek byl ze strany domácích chladný a hosté je za to potrestali brankou. Jenže ve 12. minutě srovnal Petr, který prolomil svůj střelecký půst a jeho výkon mnohonásobně vzrostl. Velmi dobře však hráli i ostatní hráči a do poločasu dal vedoucí gól Mšena opět Petr. Po změně stran na hřišti v jabloneckých Břízkách existoval prakticky jeden tým a tím byla Jiskra. Její hráči se fotbalem bavili a v 54. minutě se trefil Vanc a dal třetí gól svého celku. Na čtvrtý čekalo padesát diváků do 72. minuty, kdy se mezi střelce zapsal Čech. Definitivní podobu výsledku dal dvě minuty před koncem utkání kanonýr Petr.
„Po opatrném začátku, ve kterém kluci hráli jako by vedli 3:0, jsme postupně získávali kontrolu nad vývojem utkání a bylo jen otázkou času, kdy góly začnou padat. Kromě branek jsme několikrát trefili konstrukci branky, jinak by byl výsledek ještě výraznější. Pochválit musím střelce Petra, který konečně začal dávat branky,“ řekl po utkání trenér Mšena Klacek.Branky: 12., 35. a 88. Petr, 54. Vanc, 72. Čech – 11. Matoušek. Rozhodčí. Karel ml. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (67. Šena). Diváků: 50. Mšeno: P. Ryšavý – Škvor – D. Ryšavý, Hadidi, Hýř – Matoušek, P. Vrabec, Vanc, Čech – Lietava (75. Neugebauer), Petr