Už ve třetí minutě poslal svůj tým v zápase I.B třídy východ do vedení Nemyrovsky z pěnčínského mužstva. I přes několik dalších šancí, které měli hlavně domácí, jiná branka v první půli ale už nepadla. V 50. poslal trenér Karela na hřiště Pumrleho, který v 55.minutě z penalty zvýšil na 2:0. Po druhé žluté kartě byl v 58. vyloučený hráč Zásady Fišer. Třetí branku v utkání a svoji druhou vstřelil v 75.minutě opět Pumrle. V 86. minutě, po ruce jednoho z hráčů Zásady, kopal Pěnčín druhou penaltu, ke které se postavil zase Pumrle a bezpečně ji proměnil a tím vstřelil i svůj třetí gól a završil tak svůj hattrick, kterým upravil stav na konečných 4:0. Hosté se někdy ne právě vhodně vyjadřovali k výkonu sudího.

ŽK: 2:4, ČK: 0:1 58. Fišer (Z). Rozhodčí: Klimt. Diváků 100.