V zápase okresního přebovu nadstavby skupiny B padlo osm gólů. Radčice chtěly poprvé letos na domácím hřišti zvítězit a hned od začátku začaly diktovat tempo hry. V 6. minutě zahrávaly roh, na který si naběhl domácí stoper Hádek a Radčice vedly 1:0.
Do poločasu měli domácí další šance, gól se jim však střelit nepodařilo. Smržovka se k šancím téměř nedostávala. V závěru poločasu se, po skrumáži před brankou, zranil po kontaktu s vlastním spoluhráčem gólman Smržovky, který tak musel v poločase střídat.

Radčice – Smržovka B 7:1 (1:0)
Do druhého poločasu Radčice vystřídaly, do útoku se posunul Maleček a obranu vyztužil nově příchozí defenzivní záložník Vebr. Radčice opět začaly diktovat tempo hry. V 54. minutě se prosadil Miller a zvýšil na 2:0. Od té doby se hra Smržovky sesypala a v rychlém sledu čtyř minut Smržovka obdržela další 3 góly – 60. a v 62. Strnad a v 63. Maleček.
Hráči Radčic následně ubrali. Toho využil hostující útočník, který z dálky vystřelil a přeloboval domácího gólmana. Míč se od břevna odrazil zpět před branku. Zde zorientovaný gólman Řehák netušil, kde je balón, a tak ho Skála prudkou střelou uklidil do Radčické branky.
Radčice od té doby opět začaly hrát a do konce přidaly ještě dvě branky. Po druhé v zápase se trefil Maleček a nově příchozí Sůva. Radčice tak konečně na jaře doma bodovaly naplno a připsaly si svoje nejvyšší vítězství v sezóně 7:1.
Branky domácích: 6. Hádek, 54. Miler, 60. a 62. Strnad, 63. a 78. Maleček, 82. Sůva
Branky hostů: 70. Skála
Sestava Radčice: Novák, Bujárek, Maleček, Řehák, Veselý, Hádek, Miller, Jiránek, St rnad, Koudelka, Havlíček, Sůva, Vebr
Sestava Smržovky: Jelínek, Frýba, Novák, Klaus, Picka, Hásek, Skála, Mička, Suchý, Červenka