Josefův Důl - Radčice 2:4 (0:4)

Radčice ukazují, že mají na podzim velmi dobrou formu. Po úvodním domácím vítězství bodovali tentokrát i na půdě Josefova Dolu. Ve 14. minutě otevřel skóre Maleček a hned na to rozvlnil domácí síť také Plhal. Hostující tým byl na koni a josefodolské borce přehrával. Vyústěním toho byla třetí branka, kterou dal opět Plhal. Po něm se ještě prosadil Petr, který tak upravil na poločasových 4:0. Po změně stran trochu zvlhnul Radčicím střelecký prach a nemohli se dlouho prosadit. Navíc i opadla aktivita hráčů hostů, takže se více do hry dostali také domácí. V 72. minutě přišla také branka do sítě Radčic, když mířil přesně Čvirk.

Branky: 72. Čvirk, 90. Procházka - 17. a 35. Plhal, 14. Maleček, 38. Petr. Rozhodčí: Řezáč, ŽK: 4:2, ČK: 87. Kremláček (Josefův Důl). Diváků: 50. J. Důl: Német - Procházka, Rezler, Vogt, Čvirk, Kremláček, Jurák, Efenberk, Oberhofner, Čapek (46. Vrňák). Radčice: T. Řehák - Koňák (70. Zigmund), Maleček, Miller, Koudelka (77. Sůva), F. Řehák, Hádek, Šrejma (43. Strnad), Petr (44. Havlíček), Novák, Plhal (56. Vágner).

Rádlo - Hodkovice B 1:1 (0:0)

K velkému derby sousedících mančaftů se sešlo Rádlo s Hodkovicemi B. První dějství zápasu přineslo vyrovnanou hru, i když bylo Rádlo mírně aktivnější, branku vstřelit nedokázalo. Skóre se nezměnilo ani na druhé straně, takže se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Vstup do druhé části hry byl pro domácí velmi povedený. Pár chvil po rozehrávce se do zakončení dostal Medek a otevřel skóre zápasu. Rádlo pak mělo více ze hry a chtělo přidat i druhou branku, což se nedařilo. Přišel trest na druhé straně, kdy se v 77. minutě prosadil z penalty Hrubý a stanovil tak konečné skóre zápasu na nerozhodných 1:1.

Branky: 46. Medek - 77. Hrubý z pen. Rozhodčí: Vasko, ŽK: 0:2. Diváků: 60. Rádlo: Walach - Pešek, Vele, Lána (53. Zajíček), Ticháček (76. Ferenc), Medek, Škeřík, Kučera (77. Štok), Havlíček (46. Dítě), Hruška (46. Šrek), Škoda. Hodkovice: Kudláček - Petra, Pešek, Hrubý (75. Vojtěch), Pánek, Sysel, Negrů (23. J. Kyksa), Kraus, Košek, P. Kyksa, Hajlek.

Janov n. N. - Roma 3:2 (1:1)

Fotbalisté Janova si po kontumovaném prvním kole, kdy nepřijeli k zápasu, připsali první soutěžní body, na které se ale slušně nadřeli. Roma se totiž ujala ve 20. minutě Brezanim, ale šest minut před poločasem vyrovnal Kovalda. Hostům vyšel také lépe vstup do druhého poločasu, kdy se znovu prosadil Brezani a vrátil Romě vedení. Jenže pak přišlo rozhodnutí během tří minut, ve kterých se nejprve trefil Nitsche a vzápětí Kovalda. Do konce utkání se již stav nezměnil a Janov si připsal hubené vítězství 3:2.

Branky: 39. Kovalda, 69. Nitsche, 72. Kocourek - 20. a 65. Brezani. Rozhodčí: P. Linhart, bez karet. Diváků: 40. Janov: Puchrík - Huk, Bleha, R. Martínek, Pilz, Zima (46. M. Martínek), Nitsche, Kocourek, Knytl, Dejmek, Kovalda. Roma: Hada - Milan, Čonka, Baranyal, Puturek, Černý, Dunka, Kaleja, M. Bílý, T. Bílý, Brezani.

Plavy B - Mšeno C 4:0 (1:0)

Oba celky předvedly ve výroční den plavského fotbalu, který slavil 90 let, pohledný fotbal. Bylo to také tím, že hosté přijeli v silné a zkušené sestavě, ale Plavy chtěly odčinit nevýrazný výkon staré gardy s internacionály ČR, který prohrály 1:12. To se domácím podařilo, když se na stopera postavil zkušený Tomíček, a do útoku byli nasazení Jandura s Červinkou. Po půlhodině hry otevřel skóre Soukup. Hosté zlobili především z rychlých brejků, ale žádný nedokázali využít, takže se šlo do kabin za stavu 1:0. Ve druhém dějství byli domácí ještě aktivnější a Červinka dvěma góly v 62. a 75. minutě nasměroval Plavy k vítězství 3:0. Hosté ze Mšena se však nepoložili a snažili se o zvrat v utkání. Jenže šest minut před koncem se prosadil do otevřené hostující obrany Hlaváček a stanovil skóre na konečných 4:0. Nutno říct, že za předvedený výkon si Mšeno takový příděl nezasloužilo, ale takový je někdy fotbal.

Branky: 62. a 75. Červinka, 31. Soukup, 84. Hlaváček. Rozhodčí: Kowalik, ŽK: 0:1. Diváků: 130. Plavy: Šikola - Škoda, Balatka, Wild (59. Vondra), Král (46. Hlaváček), M. Lejsek, Tomíček, Soukup (46. Bartoš), Čermák, Jandura (76. Jelínek), Červinka. Mšeno: Farský - Dutka, Hujer (46. Kraus), Duštíra, Matoušek (77. Hýř), Zámečník, Ryšavý, Uko, Hadidi, Dočkal, Tomeš (62. Vaněk).

Tanvald B - Nová Ves 1:3 (1:1)

V prvním poločase byla mírně aktivnější Nová Ves, paradoxně se ale vedení ujal Tanvald po samostatné akci Prechtla. Domácím se vedení nepodařilo do poločasu udržet, klasickým šatňákem vyrovnal Stolín. Začátek druhého poločasu patřil Nové Vsi, na rozdíl dvou gólů se trefil nejdříve Nič D., a hned po něm Kohout. Tento stav vydržel až do konce i přesto, že oba soupeři měli šance na změnu skóre. Tanvald B tak vyšel podruhé bodově naprázdno.

Branky: 43. Prechtl - 45. Stolín, 48. D. Nič, 53. Kohout. Rozhodčí: V. Kořínek, bez karet. Diváků: 100. Tanvald: Voleš - Cerman, Kubaška (17. Mlýnek), Souček, Prechtl, Černý, Bajzik, Deák, Bobysud, Schmied (53. Bedrník), Kochánek. Nová Ves: Bednář - Kouba, Šilhán, Halama, D. Nič, Kohout, Stolín, Hruška (43. Vrbata), L. Nič (66. Černý), Vít (56. Vávra), Hušek.