Jistebsko - Rádlo 3:5 (1:3)

Jistebsko postihla nečekaná zranění dvou hráčů, kapitán Tanzyna se připojil po návratu ze služební cesty přímo z letiště, proto domácí začínali zhruba 30 minut o deseti hráčích. V den utkání se navíc narodila domácímu hráči Bulířovi a jeho ženě Lence krásná dcera Adélka. Celý domácí tým touto cestou gratuluje a přeje hodně zdraví.

Domácí v utkání začali, jak už bylo zmíněno, v deseti, čehož hosté dokonale využili, kdy se dostali po chybách domácí obrany do dvougólového vedení. Za domácí snížil krásnou střelou z dálky Bittner. Do přestávky ovšem opět po chybě Jistebska zakončoval Hejný. Po přestávce Jistebsko již v plném počtu hru vyrovnalo, ale několik vyložených šancí neproměnilo. V době tlaku domácích zvýšil z brejku na 1:4 Bráza. Za domácí, kteří v druhém poločase hráli velmi dobrý fotbal, snižoval po rohovém kopu Havlíček a krátce před koncem taktéž prudkou hlavičkou po rohovém kopu Z. Dítě na konečných 3:5. Jistebsko bohužel soupeři tři góly dokonale darovalo. Rádlo však odehrálo výborný zápas v nasazení a pohybu po celých 90 minut. Ukázalo se, že oprávněně okupují první příčku tabulky. Utkání řídil s přehledem sudí Vasko.

Branky: 19. Bittner, 73. Havlíček, 87. Dítě Z. - 4. a 10. Hejný, 52. a 83. Bráza, 13. Škoda. Rozhodčí: Vasko, ŽK: 1:1. Diváků: 70. Jistebsko: Preissler M. - Cvach, Pešta, Doubrava, Havlíček - Dítě Z., Bittner, Bureš, Bulíř - Tanzyna, Starý. Rádlo: Šrek - Ticháček (46. Ferenc), Lána, Vele, Škeřík - Matěj, Kučera, Škoda, Medek (61. Zajíček) - Pešek, Hejný (46. Bráza).

Rychnov B - Roma 7:0 (1:0)

Rychnovské B mužstvo nastoupilo poprvé v nové sezoně doma a před zraky parádní návštěvy si poradilo lehce s mužstvem Romy. Domácí nastoupili s odhodláním odčinit prohru z minulého kola, a to se jim od prvních minut dařilo. Hostující tým nepustili skoro před svoji branku a dobývali hostující svatyni. Poločas skončil 1:0. Ve druhé půlce to už byl koncert mladého rychnovského mužstva, které proměnilo šance a jednoznačně zvítězilo 7:0.

Branky: 50. a 73. Raška, 59. a 83. Petr, 8. Bulušek, 52. Jindra, 75. Lumnitzer z pen. Rozhodčí: Mikula, ŽK: 2:4. Diváků: 150. Rychnov: Chvojka - Niepel, Lumnitzer, Procházka, Halama (59. David), Petr, Rabina, Jindra, Svoboda, Raška, Bulušek (57. Benda). Roma: Dunka - Milan, Kaleja, Bílý P., Čarný L., Bílý M., Čarný M., Gorol, Čonka, Bílý T., Gábor.

Mšeno C - Maršovice 3:3 (2:0)

Ve vyrovnaném utkání se dostalo Mšeno brzy do vedení, ale šance byly k vidění i na druhé straně. Tam však byla koncovka nepřesná, takže udeřilo opět na druhé straně. Ve 40. minutě mířil přesně Flek a stanovil poločasové skóre na 2:0. Po změně stran se hosté přiblížili na dostřel, když z penalty snížil Nežádal. Podle Mšena však byl zákrok ještě před vápnem, ale sudí Hušek byl jiného názoru. Navíc šel faulující brankář předčasně do sprch s červenou kartou. Uběhlo jen patnáct minut a bylo vyrovnáno, když přesnou mušku ukázal Kohoutek. V 69. minutě došlo k obratu ve výsledku, když Lupa poslal Maršovice do vedení 3:2, domácí se ale nevzdávali a v 78. minutě zařídil Mšenu remízu Zámečník.

Branky: 4. Koudelka, 40. Flek, 78. Zámečník - 50. Nežádal z pen., 65. Kouhoutek, 69. Lupa. Rozhodčí: Hušek, ŽK: 2:2, ČK: 2:0 (90. Kocúr, 50. Matoušek). Diváků: 60. Mšeno: Matoušek - Dutka, Flek, Zámečník, Kocúr, Uko, Novotný (55. Vaněk), Koudelka (70. Tomeš), Hujer, Bém (65. Kraus), Dočkal. Maršovice: Nežádal - Kratochvíla (46. Vogt), Lédl, Mrkvička, Paldus, Lupa (79. Brachovič), Habr, Kohoutek, Szatmari, Macur (46. Matůška), Zajíc.

Zásada B - Plavy B 2:2 (1:1)

Hrálo se vyrovnané utkání, bylo vidět šance na obou stranách. Několikrát domácí podržel výborně chytající brankář Petr Růžička. Bohužel pro Zásadu při rohovém kopu obrana domácích v 7. minutě neuhlídala nabíhajícího hráče Harika a Plavy se ujaly vedení 0:1. Zásadě stačily pouze čtyři minuty na vyrovnání, kdy začala pěkná útočná akce od beků po pravé straně, následoval krásný balon na nabíhajícího záložníka Supernáta, a ten našel neobsazeného Lukáše Janka, který s přehledem proměnil. Poločas se dohrával ve vyrovnané hře a šance byly na obou stranách. Druhý poločas začala Zásada hrát aktivněji, ale nepřesnost nedala podnět k žádné vážné gólové šanci. Naopak v 60. minutě Plavy pěkně kombinačně přehrály střední část zálohy a Luboš Tomíček nacentroval do malého vápna a tam nešťastně, ale pěkně, trefil míč hlavou domácí hráč Luboš Vebr. Běžela 80. minuta a Plavy už se těšily z vítězství, ale Zásada zabojovala a po rychlé akci zaslouženě vyrovnala na spravedlivou remízu 2:2.

Branky: 11. a 90. Janko - 7. Harik, 80. Vebr vlastní gól. Rozhodčí: Lebeda, ŽK: 0:3. Diváků: 55. Zásada: Růžička - Princ (46. Štefanec), Vebr, Varga, Kotyza (70. Lhota), Rožeň, Supernát, Klinger, Janko, Kochánek, Kirschner (46. Sameš). Plavy: Škaloud - Škoda, Wild, Fojtík, Korotvička, Korbelář (46. Čermák), Tomíček, Balatka, Harik, Soukup, Jandura (80. Červinka).

Radčice - Nová Ves 3:0 (2:0)

Domácím hráčům se podařilo napravit dojem z minulé porážky a od prvních minut utkání měli herní převahu. Tu se jim podařilo také vyjádřit brankově, když po několika šancích vstřelili dvě branky. Nejprve se trefil Strnad a o deset minut později Koňák. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Domácí měli převahu a nadále zahazovali jednu šanci za druhou. Přesto se branky dočkali, když pět minut před koncem dal konečnou podobu výsledku střídající Frič. Nová Ves v Radčicích hrozila spíše z brejků, ale se vším si poradil dobře chytající gólman Řehák.

Branky: 15. Strnad, 25. Koňák, 85. Frič. Rozhodčí: Linhart, ŽK: 1:0. Diváků: 30. Radčice: Řehák T. - Havlíček (60. Polcer), Petr, Vágner (55. Frič), Miller, Novák, Maleček, Řehák F., Hádek, Strnad, Koňák. Nová Ves: Stránský - Halama, Linka, Vávra, Černý, Zikeš, Šilhán, Stolín, Zogas A., Nič, Zogas J.