Byl jste před zápasem optimistou?
Optimistou jsem vždycky, ale na druhé straně jsem věděl, že nás tady nic lehkého nečeká. Vezměte si jen to, že Boleslav v předcházejících třech zápasech po sobě vyhrála, a to hovoří samo za sebe.

Je na vás vidět velká spokojenost.
Máte pravdu. Hodně jsem to prožíval a teď jsem spokojený. Ale chceme víc, jedeme dál.

A můžete říci kam až?
Víte, už před ligou jsem tvrdil, že máme dobrý manšaft, a když jsme v průběhu sezóny tým posílili o Jarolíma a Pekharta, tak pochopitelně od něho chceme víc. Kluci bojují na dvou frontách, liga a pohár, a v obou chceme uspět. Jsem rád, že to hráči pochopili, a tak se k zápasům i staví. Ne vždy se utkání povede, ale z nedělního mám dobrý pocit.

Takže se k němu vraťme. Jak jste ho viděl?
Troufám si tvrdit, že jsme v první půli podali nejlepší výkon sezóny. Za poločas jsme dali dva góly a další tři tutové šance jsme neproměnili. Kluci se na place dobře pohybovali a domácí přehrávali ve všech činnostech. Důležité bylo, že trenér Komňacký posílil střed hřiště, tam jsme hráli opravdu dobře jak dozadu, tak i dopředu.

Co jste říkal našim gólům?
Oba byly parádní. Haurdič si našel Lafiho, ten si skvěle naskočil a gólman byl bez šance. A druhý gól? To byla Kovaříkova paráda! Jeho akce byla pěkná a nádherná trefa skončila v brance.

Když už jsme u Kovaříka, tak bych se rád u něho zastavil. Před sezónou jste Hlouška prodal do Slavie a místo něho přivedl mladé kluky Kovaříka i Jablonského a navíc jsme ještě dostali dost peněz. To se vám povedlo ne?
Tak znáte to, někdy se něco povede, někdy také ne. Ale tihle kluci pravidelně hrají a máte pravdu v tom, že jejich výkony jdou hodně nahoru a navíc to jsou oba leváci, což je hodně důležité.

Ale zase zpět k zápasu. Druhá půle už z naší strany tak atraktivní nebyla, ale dalo se to asi čekat.
Souhlasím. Kluci si hlídali výsledek. Více jsme se zaměřili na bránění a snažili se hrát na brejky.
Domácí měli více ze hry, ale do vápna se dostávali málo a jejich gól padl až v závěru a myslím, že byl zcela zbytečný, protože jsme Chramostovi nechali ve vápně hodně prostoru a času.

Kdo se vám líbil?
Těžko někoho vyzdvihnout. Jak už jsem řekl, všichni hráli dobře. Ale jsem rád, že se snad už chytil Haurdič.

V sobotu nás čeká těžký zápas v Plzni. Jak ho vidíte?
Bude to opravdu těžké utkání. Plzeň na jaře předvádí na čele s Pavlem Horváthem dobré výkony a ne nadarmo je na pátém místě. Pokud však naši hráči k zápasu přistoupí tak jako v Boleslavi, budu spokojený.