Začátek zápasu patřil domácím. Prvních patnáct minut dobře kombinovali ve středu hřiště a vytvářeli si slibné šance. Hned v 5. minutě mohli jít Jablonečtí do vedení. Dobrou střelu Peškara však obránce hostí zblokoval na roh, ze kterého nic nebezpečného pro branku hostí nevzniklo. Z následného protiútoku mohli skórovat hosté, ale pozorný brankář Frydrych byl u míče včas.

Tlak Jabloneckých pomalu odcházel a iniciativu převzali hosté. Důraz a zlepšení hry se jim vyplatilo hned ve 23. minutě, kdy se po hrubé chybě Kuželky dostal k míči Novák a sám čelil Frydrychovi, který sice jeho první střelu vyrazil, ale nikým nehlídaný Novák vstřelil úvodní branku zápasu do odkryté brány – 0:1.

Do konce poločasu ještě zahrozil Kyklhorn, kapitán hostí však branku hlavou jen těsně přestřelil, a tak se šlo do kabin za stavu 0:1 z pohledu Jablonce.
Očividně oživení hráči Jablonce nastoupili do druhé půle velice aktivně a hned ve 48. minutě vyrovnal Valenta, který tvrdou ranou prostřelil brankáře Čabu – 1:1.

Domácí byli evidentně při chuti a pět minut po vyrovnávací brance znovu zahrozil Valenta, který stál tváří v tvář Čabovi, ale chytré přehození na dobře chytajícího brankáře hostí nemělo účinek.

K velkému štěstí Jablonce nebyla uznaná branka hostů v 62. minutě, a tak se mohla juniorka opět vrhnout do útoku. Tlak domácího celku stále rostl, až vyústil v gólovou šanci Nulíčka, který zakončoval po prudkém centru Kocourka. Jeho „koník“ však jen orazítkoval tyč! Jednu z posledních šancí měl Kocourek, který však také nepřelstil dobře chytajícího Čabu.

FK Baumit Jablonec B – FK Králův Dvůr 1:1 (0:1)
Branky: 48. Valenta – 25. Novák. Rozhodčí: Tereba. Bez karet. Jablonec B: Frydrych – Kuželka, Parys, Klapka, Kulhánek, Valenta, Kocourek, Nulíček (77. Novotný), Norek, Peškar (69. Šulc), Rathouz.

Ve středu se hrají ve vloženém kole další zápasy ČFL. Slovan Liberec B nastoupí v Českých Budějovicích proti tamní rezervě, SK Hlavice v Praze na Strahově proti Slavii B a Arsenal Česká Lípa hraje v Mladé Boleslavi s místním béčkem. Začátky vesměs v 17.00 hodin.