Hosté se ujali vedení poté, co důrazný Křemen zdánlivě ztracený míč poslal před branku, kde nejdříve pálil Formáček. Ovšem míč se dostal k Vrabcovi, který ranou k tyči otevřel skóre. V závěru první půle po rohovém kopu Vrabce rozvlnil síť Vavroušek.

Jablonečtí mladíci se po změně stran pokoušeli vrátit do zápasu. Aktivní Vukovič mířil dvakrát jen těsně vedle tyče. Snížení se Jablonec dočkal v 62. min., kdy se po trestném kopu Šislera hlavou prosadil Vukovič. Jenže naději na zvrat Jablonci vzal v 68. minutě Křemen z brejku.

Domácí i poté útočili a Vukovič trefil tyč. V závěru dvě velké šance zazdili Kocourek a Vukovič.
V dalším kole hostí v Dubu rezerva FK BAUMIT Vlašim.

Branky: 62. Vukovič – 38. Vrabec, 42. Vavroušek, 68. Křemen. Rozhodčí: Zeman. ŽK: 0:1. Diváků: 100. FK BAUMIT B: Zich - Kuželka, Rathous, Parys, Norek – Groh (53. Haurdič), Procházka, Šisler, Fujerik (84. Steiner) – Kocourek, Vukovič.