Vše si hráči Jablonce v čele s trenérem Jiřím Hlouškem dobře pamatují. „Sezimovu Ústí máme co vracet. Jarní „zacházení“ na hřiště Sezimova Ústí naší juniorkou nebylo vždy podle mého gusta, proto chceme udělat i na základě posledních výsledků vše proto, abychom je potvrdili a doma získali tři body,“ sdělil jablonecký kouč Jiří Hloušek.

Je pravděpodobné, že tým rezervy FK BAUMIT, vzhledem k tomu, že liga se hraje až v pondělí, kdy do Chance arény přijede pražská Sparta, bude posílen o hráče A týmu. Chybět bude útočník Vukovič, který má čtyři žluté karty.

Tým Sezimova Ústí je v tabulce desátý se ziskem dvaadvaceti bodů, kdežto Jablonec s patnácti body patnáctý. V sobotu by do svého bodového měšce rádi Jablonečané přidali další tři body.

„Kluci se na zápas těší a věřím, že pro zisk tří bodů udělají maximum. Naší výhodou by do jisté míry mohl být i terén, neboť Sezimovo Ústí není zvyklé na umělou trávu. V kádru má navíc starší hráče, na které by mohla platit hbitost mých svěřenců a rychlost práce s míčem,“ myslí si jablonecký trenér.