Jistebsko – Mšeno C 3:6 (2:3)

Jistebsko neodehrálo vůbec špatný zápas, jak ukazuje skóre, hosté se ujali vedení, ale domácí do poločasu dvakrát srovnali skoré Havlíčkem a Bulířem. Nicméně srazila je zbytečná penalta do šatny. Po přestávce již fotbalovější hosté navyšovali skóre, ale většinou po hrubých individuálních chybách domácích, kterým od začátku sezony chybějí zraněné opory. Situace by se měla do dvou týdnů výrazně zlepšit, protože se pracuje i na dvou posilách. Mšeno si tak odvezlo zasloužené vítězství a tři body.

Branky: 7. a 80. Havlíček, 25. Bulíř - 20., 40. (z pen.) a 60. Matoušek, 5. Bém, 55. Hujer, 90. Novotný. Rozhodčí: Pánek J., bez karet. Diváků: 50. Jistebsko: Preissler M. - Habada, Marinč, Pešta, Havlíček, Havel (Čmuchálek), Bulíř, Dítě, Hynek, Fidrik, Hriník. Mšeno: Novotný P. - Svatoň (61. Svozil), Hujer R. (75. Hýř), Zámečník, Matoušek, Peroutka (46. Novotný), Bém, Uko, Reš, Gottwald, Hujer J.

Maršovice – Plavy B 1:1 (0:0)

Rezerva Plavů se pomalu stává remízovým králem III. třídy. Ze čtyř zápasů skončily hned tři nerozhodně. Nejinak tomu bylo také na písčité půdě Maršovic. Hrálo se vcelku vyrovnané utkání, ale bez výraznějších šancí na obou stranách, zejména pak v prvním poločase, který skončil 0:0. Po obrátce se už diváci i hráči branek dočkali. Ta první padla do sítě hostů v 59. minutě, kdy míč do sítě poslal Szatmari. Tento gól nastartoval u obou celků drtivou ofenzivní snahu. U Plavů měla vést k vyrovnání a u Maršovic k pojištění vedení, nicméně ani jednomu týmu se nedařilo přesné zakončení. Rozhodnutí tak přišlo v 81. minutě. Černý vybojoval míč na vlastní polovině, udělal kličku všemu, co stálo v cestě, vypálil na bránu a s pomocí tyče skóroval.

Branky: 59. Szatmari - 81. Černý L. Rozhodčí: Kořínek, ŽK: 1:2. Diváků: 60. Maršovice: Marek - Brachovič, Meisl, Mrkvička J., Lupa, Habr, Nikodým, Szatmari, Beránek, Machalický, Vogt. Plavy: Škaloud - Škoda, Adolf, Wild, Šimůnek, Balatka, Tomíček, Matoušek, Kafka, Černý, Jandura.

Hodkovice B – Roma 5:1 (1:0)

Zdálo by se, že výsledek hovoří jednoznačně, ale skutečnost na hřišti byla jiná. Romě se letos herně daří, nicméně favorizované Hodkovice, které vedou soutěž, nenechaly nic náhodě. Po půlhodině hry dostal do vedení Hodkovice Jaroslav Pavlík, nicméně hosté nadále hrozili z rychlých protiútoků. Ale bez kýženého gólového efektu. Poločas tak skončil vedením Hodkovic. Čtvrt hodiny po změně stran bylo vyrovnáno, když se trefil Michal Bílý. Jenže Hodkovice mají letos dobrý start do soutěže a šly si za vítězstvím. Po pěti minutách byl stav 2:1 a do konce zápasu pak ještě domácí přidali další tři branky.

Branky: 31. a 82. Pavlík J., 67. Kraus, 75. Pánek, 89. Mariňák - 62. Bílý M. Rozhodčí: Čuřík, ŽK: 0:1. Diváků: 50. Hodkovice: Soukup - Košek, Kraus M., Havel, Dostrašil - Kovář (53. Mariňák), Pánek, Vojtíšek (46. Pavlík T.), Nevyhoštěný – Kraus T. (82. Šimek), Pavlík J.. Roma: Baranyai – Čarný M., Čarný L., Bílý P., Gábor - Kuča, Čonka, Gorol, Bílý M. - Mrhač (66. Lacko), Jareš (55. Dunka).

Lučany B – Kokonín B 3:1 (2:0)

Lučany měly velmi špatný vstup do letošního ročníku okresní soutěže a po třech kolech byla na jejich bodovém kontě stále nula. Proto už byla potřeba vyhrát a to se podařilo s rezervou Kokonína. Domácí tým se ujal vedení již ve 14. minutě, kdy se prosadil Brož. Krátce před odchodem do kabin ještě přidal další branku Patočka a bylo zaděláno na první tři body. Lučanům se podařil vstup do druhého poločasu a náhradního brankáře Kokonína prostřelil ve 48. minutě Sochůrek. Hosté se však nevzdali a bojovali dál, odměnou jim tak byla alespoň čestná branka na 3:1, kterou v 58. minutě Winkler. Nutno říct, že na každé straně zůstalo nevyužito mnoho gólových šancí, které byly mnohdy stoprocentní.

Branky: 14. Brož, 41. Patočka, 48. Sochůrek - 58. Winkler. Rozhodčí: Fridrich, ŽK: 3:3. Diváků: 80. Lučany: Sobotík - Papageorgiu (56. Ciprián), Lejsek, Hradecký, Dítě, Patočka (76. Hillebrand), Maňák, Sochůrek, Horký (65. Bělík), Majstorovič, Brož. Kokonín: Lhota (46. Pavlata) - Beníšek, Holler, Svoboda, Gut T., Fišer, Berndt, Toriška, Winkler, Štryncl, Růžička (63. Gut M.).

Zásada B – Rádlo 4:1 (1:0)

Od začátku utkání si Zásada držela herní převahu, díky tomu si vypracovala několik pohledných fotbalových akcí a ujala se vedení 1:0. Rádlo v prvním poločase dvakrát ohrozilo domácího brankaře Petra Supernáta, který obě akce s přehledem vyřešil. Ve druhém poločase domácí neuhlídali hostujícího hráče Hejného, který se štěstím vyrovnal na 1:1. Dále domácí už nepustili hosty do žádné vážné akce a s přehledem si vypracovali několik pěkných fotbalových akcí, ze kterých některé využili a zaslouženě zvítězili 4:1.

Branky: 65. a 85. Feri, 15. Postula, 70. Lhota – 48. Hejný. Rozhodčí: Mohr, ŽK: 1:0. Diváků: 50. Zásada: Supernát - Štefanec, Princ (78. Blažek T.), Vebr, Varga, Kasl (63. Šimánek), Blažek P. (46. Lhota), Feri, Postula, Kochánek, Kopal. Rádlo: Hliňák - Ticháček, Leitgeb (46. Vele), Lána, Škoda F. (64. Zajíček), Kučera, Hruška (32.Škoda J.), Pešek J. ml., Matěj, Pešek J., Hejný.

Radčice – Nová Ves 2:8 (2:4)

Diváci viděli v zápase celkem deset branek, ale domácí příznivci však po utkání spokojení být nemohli. Hned osm branek totiž skončilo v síti brankáře Radčic. Hosté se ujali vedení v 6. minutě po brance Kocúra. Krátce na to přidal další gól Hušek a s domácími to nevypadalo dobře. Nicméně nesložili zbraně a z nařízené penalty ve 20. minutě snížili na 1:2. O pět minut později se do listiny střelců zapsal opět Koňák, který vyrovnal na 2:2. Jenže Nová Ves neponechala nic náhodě a dvoubrankové vedení si vzala zpět před odchodem do kabin. Dvěma góly se o to postaral Kohoutek. Ve druhém poločase už bylo na hřišti prakticky jen jedno družstvo a Nová Ves přidala ještě další čtyři branky.

Branky: 20. (z pen.) a 25. Koňák – 40., 45. a 88. Kohoutek, 6. Kocúr (z pen.), 18. Hušek, 55. Stolín, 57. Kohout, 58. Vít. Rozhodčí: Albl, ŽK: 3:2. Diváků: 40. Radčice: Řehák - Jůna, Plhal, Vágner (51. Zikmund), Hušek, Janžo, Petr, Tůma (72. Havel), Hádek, Koňák, Maleček. Nová Ves: Topinka - Kouba, Linka, Vávra, Šilhán, Stolín (88. Zikeš), Šilhán (66. Vít), Kohoutek, Kohout, Kocúr, Hušek (83. Nýč).

Tabulku okresní soutěže III. třídy najdete ZDE