Ovčáry, které v minulosti již třetí ligu okusily, si vybojovaly třetiligovou účast loňskou spanilou jízdou v divizní skupině C, kterou loni s přehledem vyhrály. Ovčáry patří mezi ambiciózní celky a před sezónou tým posílily takřka na každém postu. „Ovčáry, a to je dané majitelem klubu, jsou ambiciózní, a to potvrdily suverénním vítězstvím v prvním kole nad Vyšehradem.

Mnoho hráčů prošlo i Jabloncem (Martínek, Jeník, Dido a zápas bude mít jistou rivalitu i díky tomu, že v brance Ovčár je syn jabloneckého trenéra brankářů Radim Straka,“ sděluje ohledně soupeře trenér FK BAUMIT B Jiří Hloušek.

Jeho svěřenci v prvním kole podlehli hokejovým skóre na pažitu Buldoků v Karlových Varech 3:4, když rozhodující vítězný gól vstřelili domácí tři minuty před koncem. „Osobě jsem porážku z Karlových Varů moc nevydýchal. Jsem přesvědčen, že byla zbytečná a hráči si musí sáhnout do svědomí, protože bylo v jejich silách vyhrát. Proto je dnes jejich jedinou možnou satisfakcí zisk tří bodů,“ pronesl Hloušek.

Kmenový kádr juniorky je až na Jaroslava Peškara, který v týdnu odešel do Hlavice, kompletní. „Budeme částečně doplněni hráči z A týmu, protože ten hraje své utkání až v pondělí,“ konstatoval Hloušek.
Zápas v Českém Dubu začíná dnes v 10.15 hodin.