Fotbalisté FK BAUMIT Jablonec B prohráli ve třináctém kole České fotbalové ligy s Viktorií Žižkov 0:2, po poločase 0:1.
Utkání se hrálo na menší umělé trávě a rozhodly ho branky exjabloneckých ligových hráčů Jiřího Nováka a Vladimíra Pokorného.

„Hrálo se na menší umělce a byl to hodně rychlý, důrazný a na českou ligu velmi kvalitní fotbal,“ konstatoval na úvod trenér hostů Jiří Hloušek.
Úvod zápasu patřil domácím, kteří od 9. minuty vedli. Hosté měli několik možností na srovnání stavu, ale zejména Mešanovič si neobul střelecké kopačky a všechny své šance, a nebylo jich málo, spálil. Domácí po změně stran zvýšili svoje vedení, a když Jablonec další své šance spálil, připsali si tři body na své konto hráči Žižkova.

„Domácí své šance proměnili, my z šesti tutových nedali ani branku. Speciálně Mešanovič se předváděl v jejich zahazování. Výkon směrem dopředu byl z naší strany velmi kvalitní, ale bohužel, nebyli jsme odměněni žádným bodem. Je to škoda. Žižkov potvrdil svoji herní kvalitu, ale my jsme mu byli více než vyrovnaným partnerem. Bohužel jsme, a to krutě, doplatili na zahazování šancí,“ litoval mizerné střelecké potence jablonecký Jiří Hloušek.

Branky: 9. Novák, 52. Pokorný. Rozhodčí: Zeman. ŽK: 2:1. Diváků: 100. FK BAUMIT Jablonec: Zich – Kuželka, Rathouz, Papas, Krejčí – Fujerik, Šisler (87. Moravec), Procházka, Haurdič (46. Vukovič) – Mešanovič, Kocourek (78. Groh).