Diváci viděli zajímavé utkání. Domácí měli v úvodu šanci, ale Kocourek ji nedal. Vzápětí na druhé straně pálil do šibenice Ticháček, ale Zich jeho střelu vyrazil.

Vedoucí branku dali hosté v 16. minutě, kdy Chlad prošel obranou a přesně zakončil. Domácí vyrovnali ve 37. minutě, když se Fujerik nejlépe orientoval ve skrumáži před brankou.

Ve druhé půli si Jablonečané začali vytvářet mírnou převahu a v té době inkasovali podruhé. Autorem druhé branky hostů byl opět Chlad. Jenže deset minut poté srovnal Kocourek a začínalo se opět znova. V hektickém závěru, ve kterém oba týmy chtěly tři body, měl vítěznou branku na kopačce Kocourek, ale jeho střela nakonec skončila těsně nad.

„Z celkového pohledu byla remíza spravedlivá. Soupeř disponuje nesmírně zkušeným týmem. Nám se podařilo dvakrát vyrovnat nepříznivý stav, ale od týmu, který jsem měl k dispozici, jsem především čekal větší kvalitu směrem dopředu. Čekal jsem více, více šancí, větší tlak,“ konstatoval po zápase trenér Jablonce Jiří Hloušek.

Příští zápas hraje juniorka FK BAUMIT na pažitu Letohradu.

Branky: 37. Fujerik, 72. Kocourek – 16. a 62. Chlad. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 3:3. Diváků 100.
FK BAUMIT Jablonec: Zich – Kuželka, Eliáš, Papas, Krejčí – Fujerik, Šisler, Procházka, Hloušek – Vukovič (76. Rathouz), Kocourek.