První půle byla ze strany domácích lepší a přinesla i šance, které vychytal výborný exjablonecký Kykal. Ve druhé polovině byla hra vyrovnanější, domácí moc neběhali a hosté měli i nadějné situace, které nedotáhli.
Svěřenci trenéra Jiřího Hlouška začali svižně a již v šesté minutě mohl skórovat Patka, ale špatně se v šestnáctce orientoval a zamířil nad branku soupeře. Následně vyzkoušel pozornost Bočoka hostující Čada, ale branku minul.
Největší šance viděla hrstka diváků v Dubu v rozmezí 20. a 25. minuty. Nejprve nedali branku hosté, když míč za záda nepustil Bočok. I na druhé straně se blýskl brankář, který reflexivně vyrazil hlavičku Mičkala po centru Váchy. V závěru měl šanci Vošahlík, ale zastavilo ho písknutí sudího, který na povel asistenta odpískal ofsajd.
Po změně stran šancí ubylo domácím, vázla kombinace, hosté Bočoka odstřelovali z dálky, ale ten střely pozorně krotil ve svých rukavicích. V závěru pak pokoušeli střelecké štěstí Procházka a Mičkal, ale oba měli příliš vychýlenou mušku.
„V prvním poločase jsme se do šancí dostali, i naše hra byla kvalitní a srovnatelná s minulými zápasy. Ve druhé půli jsme trošku nepochopitelně přestali hrát. Hosté se také dostali do šancí, takže je remíza spravedlivá,“ řekl po zápase trenér Jablonce Jiří Hloušek,
Na otázku, zda bezprostředně po utkání ví důvody, proč tým ve druhé půli přestal hrát, trenér odpověděl: „Nevím, zatím jsem neviděl utkání na videu. Musím se nejprve podívat. Trošku nám hra vázla ve středu.“
Jablonec i tak prodloužil svoji sérii neporazitelnosti již na šest zápasů – pětkrát vyhrál a nyní remizoval. To je bilance, která trenéra Hloušku těší, i když před zápasem věřil, že po zápase s Letohradem bude Jablonec slavit další výhru. „Série je dobrá, ale před zápasem jsme měli větší ambice, chtěli bodovat na plno,“ uzavřel pozápasový rozhovor Hloušek.
FK Jablonec 97: Bočok – Patka, Huber, Hrotek, Rathouz – Vošahlík (56. Adam), Vácha, Procházka, Kulhánek – Mičkal, Hloušek.