O výhru se zasadil jablonecký kapitán Jakub Mičkal, který dal tři ze čtyř branek, a to mu ještě jedna nebyla pro ofsajd uznána. Čtvrtý gól Jablonce dal před poločasem obránce Tomáš Huber. Jablonec byl po celé utkání aktivní a zejména v první půli i produktivní.
„V prvním poločase jsme hráli dobře. Předvedli jsme několik pěkných akcí, které jsme korunovali brankami,“ liboval si po první části trenér Jablonce Jiří Hloušek. Jenže ve druhé půli jeho svěřenci na výkon z úvodní části nenavázali, čemuž kouč přikládá i nucená střídání a zbytečné vyloučení Šislera.
„Ve druhé půli už jsme nehráli tak dobře jako v první a v závěru jsme zápas spíše jen dohrávali,“ přiznal Hloušek. I přesto je s výhrou spokojen, byť ji mnozí považovali za povinnou.
Branky: 12., 13. a 33. Mičkal, 38. Huber. Rozhodčí: Mareš. ŽK: Šisler, Kuželka - Trup, Zacharda, Dluzniewski. ČK: 1:0 (77. Šisler). FK Jablonec 97 B: Bočok - Kuželka, Huber, Hrotek, Rathouz (87. Norek) - Stožický, Procházka, Šisler, Adam - Nulíček (59. Novotný), Mičkal (59. Kulhánek).