Spokojeni s fotbalovou podívanou byli v sobotu příznivci jablonecké rezervy, byť domácí tým v utkání České fotbalové ligy nezvítězil a o tři body přišel v nastaveném čase.
Diváci viděli první branku krátce po úvodním hvizdu, kdy se střelecky prosadil do prázdné branky Nulíček. Zdálo se, že domácí tým, posílen o mladíky z A týmu uchopí otěže zápasu do svých rukou, ale Vlašim byla proti. V 16. minutě vyrovnala a ve 25. minutě ji Kabele dostal do vedení. „Zejména v prvním poločase a v úvodu druhé půle ukázali hosté sílu směrem dopředu a ne nadarmo jsou v tabulce tam kde jsou,“ složil kompliment soupeři trenér Jablonce Jiří Hloušek. Domácí se do hry dostali až po hodině hry. „Od té doby jsme měli převahu. Dokázali jsme výsledek nejen vyrovnat, ale i otočit a měli jsme i šance, abychom náskok zvýraznili. Ale to jsme, bohužel, nedokázali,“ litoval zmařených příležitostí Hloušek.
Hosté pak v nastaveném čase dokázali srovnat na konečných 3:3. „Musím přiznat, že remíza je asi spravedlivá,“ uznal jablonecký trenér. Ten měl k dispozici hráče A týmu a na jejich adresu řekl: „Až na Rilkeho a Stožického to byli vesměs mladí hráči, kteří nedostávají tolik šancí, a chvíli nám trvalo, než to „sedlo“ a než jsme začali produkovat hru podle mých představ.“
Branky: 3. Nulíček, 78. Adam, 86. Rilke – 16. Vořechovský, 25. Kabele, 90+2. Lizák. Rozhodčí: Moník. ŽK: 2:1. Diváků: 150. Sestava FK: Bočok - Patka (89. Kuželka), Huber, Rathouz, Adam - Štěpán, Šisler, Valenta (46. Rilke), Stožický - Nulíček (70. Banda), Mičkal.