Rezerva začala bez Jakuba Mičkala (přeřazen do A týmu) s posilami A týmu Flachbartem, Barankem (4 ŽK v lize) a Nulíčkem na umělé trávě ve Mšeně aktivně a první střelu směrem na branku soupeře vyslal Baranek. Mířil však vedle, podobně seřízená měřidla měl vzápětí Procházka. V osmé minutě Rathouzův centr skončil na tyči. Hosté následně vyrovnali hru, a také oni měli několik šancí, ale ani ty brankou neskončily. V závěru poločasu zahodil šanci Nulíček. „Po prvním poločase jsem hráčům vytýkal, že hrajeme až v přílišné pohodě, ještě pod dojmem vysokého vítězství ve Varech. Chybělo nám srdíčko,“ řekl po prvním poločase trenér rezervy Jiří Hloušek.
Jeho slova si však hráči nevzali k srdci a úvod druhé půle se lépe vydařil hostům. Nejprve sice Bočok vychytal Mergance, ale vzápětí po rohovém kopu nic nezmohl na brankovou dorážku Kopřivy. „První branka soupeře nás probudila a vrátila do reality a dokázali jsme zápas otočit,“ uvedl dále kouč rezervy.
Poté Jablonec zvedl hlavu a v 55. minutě zahrával Adam trestný kop a míč podél zdi poslal do sítě. Vzápětí se Jablonec ujal vedení, když se mezi tyče trefil Nulíček. O dvě minuty později pěknou akci Jablonce zakončil přesnou ranou Kulhánek. Jablonec poté zcela ovládl hru a mohl svůj náskok ještě zvýraznit, a to zejména Nulíček, který ale obě svá sóla nezakončil nejlépe. „Nakonec jsme opět mohli vyhrát podobně jako ve Varech větším rozdílem, ale k takovému výsledku se dojde jen tvrdou prací, a tu jsme v prvním poločase neodvedli,“ byl si vědom Hloušek.
Branky: 55. Adam, 72. Nulíček, 74. Kulhánek – 52. Kopřiva. FK Jablonec 97 B: Bočok – Kužela, Huber, Hrotek, Rathouz – Flachbart, Procházka, Šisler, Adam (78. Banda) – Nulíček (5. Patka), Baranek (58. Kulhánek).