Zajímavé utkání viděli diváci v sobotu v Českém Dubu, kde jablonecká rezerva porazila tým Hradce Králové B 1:0.
Hosté bojující o záchranu v soutěži přijeli posíleni o hráče druholigového A týmu v čele s brankářem Karlem Podhajským, jenž v minulosti oblékal i jablonecký prvoligový dres.
Také domácí ve svém středu přivítali hráče A týmu, „vykartovaného“ Baranka, zkušeného Hrotka a Boboka v brance a útočníka Zehera. Vyrovnaný boj rozhodla krásná rána Šislera z 84. minuty.
Jablonec začal lépe a pozornost Podhajského jako první vyzkoušel Vošahlík, který se následně zranil a musel být střídán. Ve 23. minutě měl velkou šanci hostující Pacák, ale Boboka nepřekonal a jabloneckého brankáře nepokořil ani vzápětí Poděbradský.
V 55. minutě po centru od rohového praporku nebezpečně hlavičkoval Hrotek. To však byla na dlouhé minuty jediná zaznamenáníhodná situace. Soupeři spíše bojovali mezi šestnáctkami a zdálo se, že vše směřuje k remíze.
Jenže v 84. minutě se po přihrávce Mičkala dostal ke střele Šisler a krásnou střelou rozhodl o zisku tří bodů, ve prospěch jabloneckého týmu.
Branka: 84. Šisler. Rozhodčí: Kabyl - Zeman, Duchoň.
FK Jablonec 97 B: Bobok - Patka, Hrotek, Rathous, Hozda - Vošahlík (15. Adam), Šisler, Procházka (57. Kulhánek), Baranek - Mička, Zeher