Zásada B – Jistebsko 3:2 (2:2)

Zásada nezačala dobře, už v 15. minutě prohrávala 0:2. Potom ale začala lépe bránit a při jedné pěkné rychlé akci centroval Míra Šebesta a na malém vápně našel hlavu Ivana Vargy a ten snížil na 1:2. Druhou vyrovnávací branku vstřelil Tomáš Blažek ml., který překonal povedenou střelou brankáře Preisslera. Ve druhém poločase byla Zásada herně lepší a v 63. minutě otočila výsledek na konečných 3:2 pro Zásadu. Utkání rozhodl Míra Šebesta, který tečí z trestného kopu usměrnil míč do branky.

Branky: 20. Varga, 38. Blažek, 63. Šebesta – 11. Marinč, 15. Bulíř. Rozhodčí: Novák, ŽK: 0:2. Diváků: 60. Zásada: Růžička – Supernát, Štefanec, Vebr L. (75. Princ), Vebr L. ml., Šebesta, Klinger, Blažek, Varga, Kochánek, Kasl. Jistebsko: Preissler – Beránek, Marinč, Peška, Havlíček, Preissler, Sedlák, Dítě, Hynek, Bulíř, Tanzyna.

Jenišovice B – Maršovice B2:3 (1:3)

Hosté byli v prvním poločase lepším týmem. Svoji fotbalovost vyjádřili dvěma rychlými brankami. Poté domácí srovnali krok a na hřišti byl k vidění zajímavý a kvalitní fotbal. Ofenzivní kvalita hostů předvedla hezkou fotbalovou akci a zdálo se, že je rozhodnuto – poločas 1:3. Domácí ještě více zabrali a v druhé půli byli jasně lepším mužstvem. Jasná převaha vedla i k dvěma brankám v síti Marka. V závěru měly Jenišovice drtivý tlak, když hostům došly síly, ale nevedl ke kýženému vyrovnání. Kvalitní zápas podpořili i výborní rozhodčí.

Branky: Kalousek, Hradecký – Volf 2, Rosendorf. Rozhodčí: Čuřík, ŽK: 1:2. Diváků: 60. Jenišovice: Řehák – Rosenbaum, Mikula, Vodháněl, Randák (50. Aron), Hrabák, Imlauf (70. Vlasák), Kalousek, Svoboda (60. Hradecký), Strnad, Kazda. Maršovice: Marek – Stolín, Boček (25. Preisler), Vogt, Sobotka, Lupa, Habr, Šimčík, Volf (40. Brachovič), Rosendorf (71. Machalický), Beránek.

Roma – Hodkovice B 4:1 (2:0)

Roma vstoupila do utkání bez respektu a od začátku si vytvářela šance, jenže branku vstřelit nedokázala. Změna přišla až v 18. minutě, kdy proměnil nařízenou penaltu Gorol. Zřejmě zlomový okamžik utkání nastal ve 22. minutě. To měli výhodu pokutového kopu hosté, jenže jí nedokázali využít a Roma to náležitě potrestala, když ve 35. minutě zvyšoval na 2:0 Červeňák. Jenže čisté konto se nepodařilo do poločasu udržet a Mlčoch ve 43. minutě snížil na 2:1. Ve druhém poločase chtěly Hodkovice více otevřít hru, ale s tím otevřely také obranu, takže byla jen otázka času, kdy přijde další branka. Ta přišla z kopačky Štefana Dunky v 76. minutě. Konečnou tečku za výsledkem udělal Gorol v 86. svým druhým gólem v utkání.

Branky: 18. a 86. Gorol, 35. Červeňák, 76. Dunka – 43. Mlčoch. Rozhodčí: Hnětýnka, ŽK: 1:0. Diváků: 10. Roma: Baranyai – Kaleja, Kuča, Bílý P., Gabor, Červeňák, Dunka, Gorol, Mrhač, Bílý T., Čonka. Hodkovice: Soukup – Nevyhoštěný, Svárovský, Kyksa, Košek, Křelina, Kučera, Kovár, Šimek, Sláma, Mlčoch.

Radčice – Albrechtice 0:4 (0:3)

V tabulce lépe postavené Albrechtice potvrdily roli favorita a o osudu utkání rozhodly už v prvním poločase. Nejprve se trefil Koldovský a o chvíli později přidal druhou branku Jakub Sedlák. Ještě před koncem poločasu mířil přesně, v utkání podruhé, Jakub Sedlák. Tím bylo prakticky rozhodnuto a definitivní tečku za utkáním udělal v 52. minutě Koldovský. Byla to pro něj také druhá branka v zápase.

Branky: 26. a 33. Sedlák J., 24. a 52. Koldovský. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 1:2. Diváků: 40. Radčice: Meliš – Zikmund, Kozlovský, Vágner, Hušek, Janžo, Petr, Řehák, Hádek, Koňák, Daníček. Albrechtice: Vrzák – Pipek, Berounský (56. Burianek), Picka, Jelínek, Prokop, Sedlák J., Koldovský, Sedlák M., Konkoly, Kunc (72. Rydval).

Kokonín B – Plavy B 3:0 (1:0)

Kokonínská rezerva byla od začátku lepším týmem, skóre otevřel již ve 26. minutě Pavel Štryncl, když si centr na prsa posunul za obranu a obstřelil gólmana Plavů. Do poločasu měl Štryncl ještě jednu tutovku, to již ale nezachoval chladnou hlavu a branku ze tří metrů minul. Hosté v první půli nebezpečně nastřelili tyč, jinak se ale k šancím nedostávali. Po poločase útočníci Kokonína pokračovali v zahazování šancí, když míč do sítě nedotlačili Aleš Paldus, Pavel Štryncl a ani střídající Honza Šourek. Branku nakonec zaznamenal ze skrumáže před brankou hostí Michal Winkler a o dvě minuty později se trefil podruhé, když postupoval po pravém křídle, zkusil střílený centr na branku a míč krásně zapadl pod břevno u zadní tyče - 3:0. „Hráči dnešní utkání odmakali a soupeře až na chvilkové výjimky převyšovali, za což zaslouženě urvali tři body. Kdyby zachovali chladnější hlavu v zakončení, mohlo utkání skončit i větším rozdílem,“ komentuje výkon domácích borců klubový web.

Branky: 66. a 68. Winkler, 26. Štryncl Pa. Rozhodčí: Mohr, bez karet. Diváků: 30. Kokonín: Lhota ml. – Beníšek, Gut, Urbánek, Holler – Štryncl Pe. (56. Berndt), Svoboda, Jahoda (59. Šourek), Štryncl Pa. – Paldus A. (84. Bakrlík), Winkler. Plavy: Škaloud – Škoda, Matoušek, Wild, Fojtík, Fadrhonc, Jandura, Hlaváček, Černý, Bulva (72. Prousek), Čermák.

Nová Ves – Rádlo 2:0 (1:0)

Nová Ves byla v zápase favoritem, jelikož se stále pere o postup do přeboru. Nicméně Rádlo nepřijelo odevzdané a snažilo se bojovat o body. Zkušený tým Nové Vsi ale žádné velké drama nepřipustil a většinu zápasu držel hosty na jejich polovině hřiště. Z velkého tlaku vyplynulo poločasové vedení 1:0, o které se postaral svým gólem kanonýr Kocur. Druhý poločas se odehrával ve stejné režii a stejně jako v prvním dějství zůstalo velké množství šancí domácích nevyužitých. Přesto výsledek pečetil Hruška v 52. minutě. Nová Ves tak nepřipustila žádné drama a utkání si v klidu pohlídala až do samotného konce.

Branky: 28. Kocur, 52. Hruška. Rozhodčí: Brožek, ŽK: 0:2. Diváků: 80. Nová Ves: Kozlovský – Kouba, Linka, Halama, Jirásek, Černý (58. Nýč (90. Zikeš)), Šilhán, Stolín (80. Stránský), Vávra, Kocur, Hruška. Rádlo: Hájíček – Ticháček, Leitgeb, Šťovíček, Lána, Bendl, Bráza, Šrek (76. Ivanič), Saček, Pásztor (66. Neprasil).